Zorunlu Askerlik Hizmetine Başlarken BTS’den Jin’in Tıraşlı Kafasını Görün


BTSJin askeri görevlerinin önüne yeni bir bakış atıyor

Jin, yeni tıraş edilmiş kafasını bir 11 Aralık özçekimi Weverse sosyal medya sitesinde “Beklenenden daha şirin” başlığıyla paylaşıldı. 13 Aralık Salı günü BTS Army’den bir veda mesajıyla ayrıldı: “Perde zamanı.”

Jin, Güney Kore Ordusunda zorunlu askerlik hizmetine başlarken grup arkadaşlarına da bakışlarını gösterdi. Resmi BTS Twitter hesabı, Jin’in kısa saçıyla oynayan çocukların bir fotoğrafı da dahil olmak üzere, grubun birlikte güldüğü bir çift enstantane yayınladı. Korece, 12 Aralık gönderisi “Kardeşim! Sağ salim dön! Seni seviyorum.”

30 yaşındaki en yaşlı BTS üyesi olan Jin, 18 ila 35 yaş arasındaki tüm sağlıklı erkeklerin hizmet etmesi gereken 18 aylık askeri görevlerine grupta ilk başlayan kişidir. Ekim ayında, grubun plak şirketi Big Hit Music, grubun Jin üyelerinden oluştuğunu duyurdu. RM, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook-görevlerini yerine getirirken 2025 yılına kadar ara vereceklerdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358135/see-bts-jin-s-shaved-head-as-he-begins-mandatory-military-service?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir