Zooey Deschanel ve Jonathan Scott Kiss ‘Dreamin’ Wild’ Prömiyeri – Hollywood Life


Zooey Deschanel ve Jonathan Scott


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Zooey Deschanel42, erkeğini verdi jonathan scott44, 7 Eylül’deki Venedik Uluslararası Film Festivali’nin kırmızı halısında ekstra aşk yaşadı. Sevimli çift, filmin galasında büyük bir öpücük paylaştı, Rüyada Vahşihangi Zooey başrolde. 2019’dan beri halka açık olarak çıktığı başrol erkeğine her zamanki gibi vurulmuş görünüyordu. Güç çifti ilk olarak 2019’da hit TV şovunun bir bölümünü çekerken tanıştılar. Carpool Karaoke: Seritarafından barındırılan James Corden44.

Zooey Deschanel ve Jonathan Scott
Zooey Deschanel ve Jonathan Scott 7 Eylül’de kırmızı halıda öpüştüler. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

bu Yeni kız yıldız, baştan aşağı özel bir Dolce & Gabbana gök mavisi elbisesinin içinde muhteşem görünüyordu. Ve yıldızın güzel mavi gözleriyle mükemmel bir şekilde eşleştiği için olağanüstü elbisenin sadece Zooey için yapıldığı açıktı! Tek omuzlu takım aynı zamanda ön kısımda detaylı çiçek süslemelere ve kalça kısmındaki güzel fırfırlı kumaşa sahipti. Zooey de özel gecede pırlanta kolye, küpe, yüzük ve bileklikle pırlantalara damladı.

Zooey film festivalinde kesinlikle muhteşem görünse de, sevgilisi siyah smokiniyle de göz kamaştırıcıydı! bu Mülk Kardeşler TV yıldızı, altında beyaz bir gömlek olan keskin siyah bir smokin giydi. Ayrıca gece için kırmızı halı klasik bir kombin ile görünümü tamamladı.

Zooey Deschanel ve Jonathan Scott
Zooey Deschanel ve Jonathan Scott, 7 Eylül’de Venedik Uluslararası Film Festivali’nde (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Aynı gün 42 yaşındaki oyuncu, gün boyunca giydiği önceki Dolce & Gabbana elbisesini sergilemek için Instagram sayfasına gitti. İçin 7 Eylül gönderisi, Zooey, “Bir sonraki duyuruya kadar bu elbiseyle yaşamak… @dolcegabbana” yazdı ve olaylı günden üç fotoğraf paylaştı. Bu moda parçası, birçok çiçek ve pul ile mavi elbise kadar etkiliydi! Slayt gösterisindeki fotoğraflardan birinde Zooey, festivale tekneyle gelirken elbisesiyle kameraya el sallarken görüldü. Gündüz gezintisi için, esmer buklelerini bukleler halinde giydi ve beyaz güneş gözlükleri ve şık pembe yüksek topuklu ayakkabılarla süslendi.

Ayrıca 7.3 milyon Instagram takipçisine 4 Eylül’de Giorgio Armani Prive imzalı başka bir şık elbiseye bakma fırsatı verdi. Zooey, pembe bir kalple birlikte fotoğrafa “Yanlışlıkla sandalyeleri eşleştirdi, kasıtlı olarak fotoğraf çekti” yazdı. Zooey’nin yaklaşan filmi Rüyada Vahşi yıldızlar Casey Affleck, Beau Köprüleri, Jack Dylan Grazer, Chris Messina, ve dahası. İki çocuk annesi daha önce evliydi Jacob Pechenik50, 2015’ten 2020’ye. Ben Gibbard46, 2009’dan 2012’ye. Zooey iki çocuğu paylaşıyor, Charlie Wolf Pechenik5 ve Elsie Otter Pechenik7, eski kocası Jacob ile.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/zooey-deschanel-jonathan-scott-kiss-dreamin-wild-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir