Zooey Deschanel ve Jonathan Scott Evlerinin “Mükemmel” Noktasını Açıkladılar


Evlerini ev yapmak.

jonathan scott ve kız arkadaşı Zooey Deschanel yaklaşık iki yıldır Los Angeles’taki yeni 1938 tarihi evlerini yenilemekle meşguller ve proje tam olarak tamamlanmamış olsa da, mülk kardeşler star, evin göze çarpan giriş yolu için şimdiden planlar yapıyor.

İçinde Bahar 2022 sayısı Drew + Jonathan ReveabenJonathan, tek katlı bir tavana sahip dar, sarmal merdivenlerden dönüştürdükleri iki katlı merdiveni “Sevimsiz katmanlı aile tatili fotoğrafları için mükemmel bir zemin” olarak tanımladı.

Belki de Zooey’nin çocukları Elsie, 5’i düşünüyorum. Charlie4—kimin Yeni kız eski kocayla yıldız paylaşımı Jacob Pechenik43 yaşındaki yeni merdivenlerin “masif beyaz meşe basamaklar ve demir korkuluk ve Fas tarzı koşucu ile beyaz yükselticiler” olacağını söyledi.

“Çocukları veya köpekleri olan herkes için bir koşucu ile çok daha güvenli” diye açıkladı. “Gelecekte çıkartabiliriz ama şimdilik orada olacak ve güzel olacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326336/zooey-deschanel-and-jonathan-scott-unveil-the-perfect-spot-in-their-home-for-cheesy-family-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın