Zooey Deschanel ve Jonathan Scott 3 Yıl Çıkmalarını Kutladılar


üç bir büyü için numara Zooey Deschanel ve jonathan scott.

bu Yeni kız aktris, 42 ve Mülk Kardeşler 44 yaşındaki yıldız, geçtiğimiz günlerde Hollywood’daki üyelere özel bir sihir kulübü olan The Magic Castle’da birlikte üç yılını kutladı. Hem Jonathan hem de Zooey tarafından çevrimiçi olarak paylaşılan büyüleyici geceden anlık görüntülerde, Jonathan Zooey’nin şakağına bir öpücük basarken çiftin birbirine sarıldığı görülüyor.

Jonathan, “İnanması zor…kafası da var… Bu güzel ruhla hayatımda 3 yıl geçtiğine inanmak çok kolay,” Jonathan 5 Ağustos’taki Instagram gönderisine başlık attı. ‘@zooeydeschanel her şeyi daha iyi hale getiriyorsun ve @magiccastlehollywood’da kutlamak için ne uygun bir yol.”

Zooey, kendi gönderisinde Jonathan’ın kesinlikle kalbini büyülediğini doğruladı. “En iyisini aldım” yazdı. “Şimdiye kadarki en harika üç yıl.”

Bilinen bir sihir sevgisine sahip olan Jonathan, Zooey’nin gönderisinin yorum bölümünde “Hemen geri dön bebeğim” yazarak biraz sevgi paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341083/zooey-deschanel-and-jonathan-scott-celebrate-3-years-of-dating-with-magical-night-out?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir