Zooey Deschanel “Manic Pixie Dream Girl” Olarak Etiketlenmek Hakkında Nasıl Hissediyor?


arama Zooey Deschanel artık bir “Manic Pixie Dream Girl”.

bu Yeni kız alum, ilk olarak 2007’de tarafından ortaya atılan pop kültürü terimiyle ilişkilendirilme konusunda ne hissettiğini açıkladı. AV Kulübü yazar Nathan Rabintipik olarak bir erkek kahramana hayatına daha derin bir anlam veren ilginç, biraz inek ve çekici bir kadın karakteri tanımlar.

Deschanel, “Bunun doğru olduğunu düşünmüyorum” dedi. Muhafız 21 Temmuz’da yayınlanan bir röportajda. “Ben kız değilim. Ben bir kadınım. Duygularımı incitmiyor ama bir kadını tek boyutlu yapmanın bir yolu ve ben tek boyutlu değilim.”

Bir manik peri rüyası kızı olarak daha az rol alıp almadığı ve #MeToo hareketi gibi olumlu değişikliklerin Hollywood’u kadın kinayelerinden uzaklaştırıp uzaklaştırmadığı sorulduğunda, 42 yaşındaki şu yanıtı verdi: kadınlar tek boyutlu, bu yüzden mümkünse boyut eklemelisiniz. Bir kadın karakter ne kadar ekran başında olursa, karmaşıklıkları göstermek için o kadar fazla alan olur, ancak bir değişim oldu, bu yüzden iyimserim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339804/how-zooey-deschanel-really-feels-about-being-labeled-manic-pixie-dream-girl?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir