Zoe Saldana, ‘Crossroads’tan 20 Yıl Sonra Britney Spears’ı Övdü – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Zoe Saldana44, 12 Aralık Pazartesi günü kırmızı halı galası için dışarı çıktı. Avatar: Suyun Yoluve kariyerindeki başka bir önemli film soruldu: kavşak. Zoe söyledi Bu gece eğlence‘s Nischelle Turner 20 yılı aşkın bir süre önce vizyona giren gençlik drama filmini çekerken “inanılmaz” bir deneyim yaşadığını ve aynı zamanda ilk ve tek başrolde oynadığını söyledi. Britney Spears ilk filminde.

kavşak
Zoe Saldana ve Britney Spears ‘Crossroads’ta (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

“Harikaydı. Yönetmen Tamra’dan harika kadınlarla çevriliydim. [Davis]yapımcılar Carly ve yazar Shonda’ya – Shonda Rhimes. Hadi,” dedi Zoe Avatar 2 Los Angeles’ta prömiyer. “Ve Britney ve Taryn [Manning]kendim ve Anson Dağı – çok güzel bir deneyimmiş gibi hissettim, “diye ekledi.

Zoe’ye, “Toxic” şarkıcısı o sırada oyunculukta yeni olduğu için, 41 yaşındaki Britney’e filmde akıl hocalığı yapması gerekip gerekmediği soruldu. sıfırdan yıldız, Britney’nin kimsenin yardımına ihtiyacı olmadığını doğruladı. “Oh hayır. Britney doğaldı. En başından, dedi Zoe.

kavşak
Zoe Saldana ve Britney Spears ‘Crossroads’ta (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

2002 yılındaki reşit olma yolculuğu hikayesinde Britney, arkadaşları Kit (Zoe) ve Mimi (Taryn) ile birlikte kendini bulmak için otoyola çıkan Lucy’yi canlandırdı. tarafından yazılan film, Grey’in Anatomisi ve Skandal yaratıcısı Shonda Rimes, eleştirmenler tarafından iyi karşılanmadı, ancak dünya çapında 61 milyon dolar kazanarak gişede etkileyici bir iz bıraktı. Yayınlandığından beri, Britney hayranları arasında bir kült klasiği haline geldi.

Britney en son ne zaman düşündü? kavşak Ağustos 2020’de, Instagram’da filmi çekerken sivilce ile mücadele ettiğini açıkladığında. Brit, takipçilerine “kamera karşısında çok gergin olduğunu” söyledi, bu yüzden yeni cilt bakım ürünleri için dermatoloğa gitti ve sonrasında sivilceleri “hızla düzeldi”. Britney, rol aldığında sadece 20 yaşındaydı. kavşak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/zoe-saldana-praises-britney-spears-crossroads-20th-anniversary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir