Zoe Kravitz, Taylor Swift’in ‘The Batman’ Sırasında Kendisine Yardım Ettiğini Açıkladı – Hollywood Life


Taylor Swift


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Zoe Kravitz33, arkadaşıyla çok zaman geçirdi Taylor Swift, 32, iki yıldızın ikisi de COVID-19 salgınının ilk günlerinde Birleşik Krallık’ta kilitlendiğinde. O sırada Zoe film çekiyordu. Yarasaadam, Taylor, İngiliz erkek arkadaşı aktörle karantinadayken Joe Alwyn31. Zoe, bir röportajda tatlı arkadaşlıklarından bahsetti. GQ15 Kasım’da yayınlandı.

Taylor Swift
Zoe Kravitz; Taylor Swift (Fotoğraf: Shutterstock)

Zoe, “O benim kapsülümdü” dedi. 1989 şarkıcı. Zoe, “Londra’da olmanın çok önemli bir parçasıydı, sadece görebildiğim ve doğum günümde bana ev yapımı yemekler ve akşam yemeği yapacak bir arkadaşı olması,” diye ekledi.

Taylor bir e-postada Zoe’yi övdü. GQ. “Zoë’nin benlik duygusu, onu bu kadar heyecan verici bir sanatçı ve inanılmaz bir arkadaş yapan şey. Bu çok dürüst iç pusulaya sahip ve sonuç, kim olduğundan ödün vermeden sanat ve yaşam, ”diye yazdı Taylor.

T-Swift hayranlarının bildiği gibi Zoe, Taylor’ın yeni albümünde yer alan ünlü sanatçılardan biridir. gece yarısı. bu Büyük Küçük Yalanlar aktris, albümün ilk parçası olan “Lavender Haze”in ortak yazarı ve arka vokallerini sağladı.

Zoe Kravitz
Zoe Kravitz ‘GQ’yu coverlıyor (Fotoğraf: Steven Klein/GQ)

Mart ayında, ki o zamandı Yarasaadam Taylor ve Zoe, Batı Hollywood’daki San Vicente Bungalows’ta düzenlenen CAA Oscar Öncesi Partisinde birlikte parti verdiler. Bir parti katılımcısı tarafından filme alınan ve sosyal medyada hızla yayılan bir klip, Taylor ve Zoe’nin enerjik bir şekilde birlikte dans ettiğini gösteriyordu. Taylor’ın erkek arkadaşı Joe da oradaydı ama o dansı bayanlara bıraktı.

O ayın başlarında Taylor, Zoe’ye ve filmine olan takdirini herkesin önünde paylaştı. Yarasaadam aktrisin karşısında Catwoman’ı oynadığı yer Robert Pattinson. Taylor bir Instagram Hikayesinde “@zoeisabellakravitz HAYALLERİMİN KADINI,” diye yazdı. “Batman FENOMENAL oldu!!!”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/15/zoe-kravitz-taylor-swift-friendship-batman-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir