Zoë Kravitz Sosyal Medyayla “İnişler ve Düşüşler” Üzerine Düşünüyor


“Sosyal medya hepimizin katıldığı büyük bir deney ve anlıyormuş gibi yapmak bir şaka” dedi. Elle. “Bununla ilgili iniş çıkışlarım oldu. Kariyerime bazı açılardan yardımcı olduğundan eminim, ama aynı zamanda onu incittiğini düşünüyorum.”

Kravitz, özellikle bir oyuncu olarak sosyal medyanın bazı olumsuzluklar yaşayabileceğini belirterek, “Zor çünkü bence çok fazla bilgi veriyoruz. [about ourselves] ve rollerin içinde kaybolmamızı zorlaştırıyor.”

“Severek ve izleyerek büyüdüğüm aktörler hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Onları bu kadar ilginç yapan şeyin bir parçası da bu” diye devam etti.

bu Büyük Küçük Yalanlar Oyuncu daha önce sosyal medya ile ilişkisi hakkında konuşmuştu, Oscar olayıyla ilgili düşüncelerini paylaştığı pişmanlıklarını paylaşırken. (Etkinliğin ardından, Vanity Fair Oscar’larının sonraki partisinde kendi fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: “İşte ödül töreninden sonraki partideki elbisemin bir resmi – burada görünüşe göre küfürler savuruyoruz ve sahnede insanlara saldırıyoruz. .”)

“Bu konuda çok karmaşık hislerim var” dedi. WSJ Dergisi Ağustosda. “Keşke bunu farklı şekilde ele alsaydım. Sorun değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350600/zoe-kravitz-reflects-on-ups-and-downs-with-social-media-and-why-it-s-hurt-her-career?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir