Zoe Kravitz Shades Will Smith, Oscar’da Chris Rock’a ‘Saldırı’ İçin – Hollywood Life


Zoe Kravitz, Oscar ödüllü gösterişli elbisesini sergilerken dünyanın dört bir yanında duyulan tokat üzerine büyük tartışmada Team Chris’i temsil ediyor.

Zoe Kravitz bir taraf seçti Will Smith ve Chris Kaya Oscar draması. Sahnede fırtına gibi geçen ve hakkında bir şaka yaptıktan sonra Chris’e tokat atan Will Smith’e biraz gölge attı. Jada Pinkett Smith’in alopesi ile mücadelesini açtıktan sonra kel kafa. Yarasaadam star, Vanity Fair Oscar Partisi’nde, görülebilen, derin bir anahtar deliği olan şık beyaz bir elbiseyi salladığı bir fotoğrafını yükledi. burada.
Zoe Kravitz'in Instagram yorumu
Zoe Kravitz, Will Smith ve Chris Rock Oscar tartışmalarına ağırlık veriyor. (Instagram)

“Ve işte ödül töreninden sonraki partideki elbisemin bir resmi – görünüşe göre şu anda sahnede küfürler savurduğumuz ve insanlara saldırdığımız yer,” diye fotoğrafa Will’in davranışına atıfta bulunarak yazdı. Bunun için Chris takımı olduğu açık. O kesinlikle Chris ve Will’in kavgasına tepki gösteren ilk ünlü değil ve muhtemelen son da olmayacak.

Jabari Bankaları, Will’in karakterini kim oynuyor? Bel-Air’in yeni prensi yeniden başlatma, dünya çapında duyulan tokat üzerinde tartılırken ÖZEL OLARAK konuşurken HollywoodLife. “Onla ilgili karışık hislerim var. Hollywood’daki bir numaralı kural, kadın ve çocuklardan uzak durmanızdır. Jada’sını savunmak için bir yemin etti ve yaptığı da buydu” dedi. HL. “İyi ya da kötü, Jada’dan kalktı.”
Zoe Kravitz
2022 OScars’ta Zoe Kravitz. (David Fisher/Shutterstock)
Will’in kesinlikle köşesinde bazı ünlüler var. 50 kuruş Will’i savunarak konuyu Instagram’da tarttı. Ayrıca olaydan hemen sonra, Denzel Washington ve Bradley Cooper gitti Kral Richard onu kontrol etmek ve teselli etmek için yıldız. Tokattan kısa bir süre sonra, Will sahneye tekrar çıkmak ve En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almak zorunda kaldı.
Will o zamandan beri tokat attığı için özür diledi. Herkes Chris’ten Nefret Eder Yıldız. Bir Instagram gönderisinde “Dün geceki Akademi Ödülleri’ndeki davranışım kabul edilemez ve affedilemezdi” dedi. “Benim pahasına şakalar işin bir parçası ama Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şaka benim için çok fazlaydı ve duygusal olarak tepki verdim.” Şiddetin tüm biçimleri zehirli ve yıkıcıdır” dedi. Akademi, olayı gözden geçireceğini ve başka bir işlem gerekip gerekmediğini belirleyeceğini duyurdu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/zoe-kravitz-shades-will-smith-chris-rock-oscars-assault/

Yorum yapın