Zengin Paul, Simon Konecki ve Cameron Diaz ile Adele Konseri: Fotoğraflar – Hollywood Life


Zengin Paul, Simon Konecki ve Cameron Diaz ile Adele Konseri: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Adele beş yıl aradan sonra ilk halka açık konseri için oldukça seyircisi vardı! 1 Temmuz Cuma günü Londra Hyde Park’ta sahneye dönen Grammy ödüllü şarkıcı, erkek arkadaşı da dahil olmak üzere kalabalık bir izleyici kitlesinin önünde ünlü hitlerini seslendirdi. Zengin Pauleski kocası Simon Konecki, Cameron Diaz ve Cameron’ın kocası Benji Madden. İç ısıtan bir dayanışma gösterisiyle Rich ve Simon, Adele’in modern klasiği “Merhaba”nın heyecan verici bir yorumuyla başlattığı özel etkinlikte birlikte harika zaman geçirmeyi planladılar.

Adele
Adele’in 5 yıl aradan sonra verdiği ilk halka açık konser, eski sevgilisi Simon Konecki, erkek arkadaşı Rich Paul, Cameron Diaz ve Cameron’ın kocası Benji Madden’i ortaya çıkardı. (MEGA)

Adele, konsere gidenlere ilk şarkısından sonra “Aman Tanrım, evime döndüm” dedi. Yuvarlanan kaya. “Yine bir kalabalığın önünde olmak çok garip. Her gösteriden önce çok gergin oluyorum ama burada olmayı seviyorum.” Üç stüdyo albümünden 17 şarkının yanı sıra Oscar ödüllü Bond teması “Skyfall”u ve kendi yorumunu çalmaya devam edecekti. Bob Dylan’ın Çıkış başına “Aşkımı Hissetmeni Sağla”.

Sahneyi süslemeden sadece bir gün önce, Adele, antrenman seanslarının enstantaneleriyle performansı kızdırmak için Instagram’a gitti. Sweatshirt, tayt ve spor ayakkabılardan oluşan rahat ve rahat bir kombinle sallanan Adele, görüldüğü gibi elinde mikrofonu ile bir sandalyeye bağdaş kurup oturdu. burada. Fotoğraf albümüne “Kimler yarına hazır” yazdı.

Adele
Adele’in eski sevgilisi Simon Konecki ve şu anki erkek arkadaşı Rich Paul, gösteriden birlikte keyif alıyor gibi görünüyordu. (MEGA)

Konser, Rich’in geçmiş bir ilişkiden üç çocuğu zaten içeren kuluçkasını genişletme olasılığını ima etmesinden sadece birkaç hafta sonra geldi. Spor menajeri, “Genç bir baba olarak işini büyütmek oldukça zordu” dedi. E!. “Ama şimdi daha yaşlı bir baba olarak görünüyorsam, daha fazla çocuğum olacaksa, farklı bir baba olmayı dört gözle bekliyorum.”

Bu arada, dokuz yaşındaki oğlunu paylaşan Adele, Angelo ÖZEL OLARAK konuşan bir kaynağa göre, Simon ile birlikte taşındıktan sonra Rich ile “daha ​​fazla çocuk istiyor” HollywoodYaşam. “Adele Önümüzdeki yıl daha fazla çocuk sahibi olmak ve ailesine eklemek istiyor” dedi. “Sadece kendisi ve oğlu için 8 yatak odalı bir ev almadı! Rich’te ‘birini’ bulduğuna inanıyor ve onunla birlikte yaşlandığını görüyor.”

Rich ve Simon, yıllardır ilk büyük konserinde Adele’e sevgilerini ve desteğini gösterirken, hepsi mutlu, harmanlanmış bir aile olacak gibi görünüyor!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/adele-concert-rich-paul-simon-konecki-cameron-diaz-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir