Zendaya’nın Stilist Yasası Roach, Emeklilik Ortasında Söylentilere Tepki Verdi – Hollywood Life


yasa roach emeklilik


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Takip etme Hukuk RoachEmeklilik duyurusu paylaşıldı Instagram aracılığıyla 15 Mart’ta ünlü stilist, aktris olup olmadığı konusunda rekoru kırmak için Twitter’a gitti. zendaya, 26, sebebin bir parçasıdır. “Yani hepiniz gerçekten Z’den ayrıldığımı düşünüyorsunuz….. biz sonsuza dek beraberiz!”, onun ilk tweet Okumak. Law, “O benim küçük kız kardeşim ve bu gerçek aşk, sahte endüstri aşkı değil,” diye devam etti. Sonraki Gönderi. Son olarak, moda ikonu başlığını bir sözle bitirdi. sevimli gif “Kelimenin tam anlamıyla ben ve zendaya…” başlığıyla oynayan iki çocuk. Gif’in başlığında pembe bir kalp emojisiyle birlikte “Me & U Must Neva Part” yazıyordu.

Bu üç tweet’i paylaştıktan kısa bir süre sonra, Law Roach’un 35.6 bin takipçisinin çoğu, Law Roach’a olan hayranlık ifadelerine tepki vermek için yorumlar bölümüne gitti. öfori yıldız. “Umarım Law kendisi ve huzuru için doğru olanı yapar. Ama stil için Megan [Thee Stallion] ÖZELLİKLE muhteşemdi ve bu gerçekten sonsa üzülürüm!”, bir hayran kayıt edilmiş 12 Mart’ta 2023 Oscar’larında rapçi için yaptığı çarpıcı bakış. Daha sonra bir hayran, düşmanlıklarının sadece bir söylenti olduğu için rahatladıklarını söyleyerek alay etti. “Çok memnunum – siz ikiniz yıllar boyunca bize çok şey katan ikonik bir ikilisiniz. Bir sürtüşme olabileceğini düşünmek kalbimi kırdı!”, onlar yazdı.

O günün erken saatlerinde, daha önce de belirtildiği gibi, geçmişte sayısız kez esmer bomba ile çalışmış olan Law Roach, emekliliğini duyurmak için Instagram’a gitti. “Kupam boş… .. beni ve kariyerimi yıllar boyunca destekleyen herkese teşekkür ederim. İmajıyla bana güvenen herkes, hepinize çok minnettarım,” diye başladı Law’ın yazısı. “Bu iş sadece kıyafet olsaydı hayatım boyunca yapardım ama maalesef değil! Politika, yalanlar ve yanlış anlatılar sonunda beni yakaladı! Sen kazandın… Ben yokum.” En son, 26 Şubat’ta 2023 SAG Ödülleri kırmızı halı görünümü için Zendaya ile çalıştı.

1,2 milyon takipçisinin çoğu daha sonra emeklilik haberlerine tepki vermek için bu gönderinin yorumlar bölümüne gitti. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şap Lisa Rina, 59. “Hukuk sana ihtiyacımız var!!!! Seni seviyoruz!!!” diye haykırdı, oyuncu iken Niecy Nash ekledi, “Hepimiz KENDİ şartlarımıza göre gelir veya gideriz. Bir sonraki rolünüzü istediğiniz için işiniz bittiyse, size bol şans…. Bir ‘an’ yaşıyorsanız, ana karakter enerjinizi koruyun! Her iki durumda da: bunu aldın! Daha sonra modellik efsanesi Naomi Campbell, 52, Law’a etkileyici kariyerine havlu atmaması için yalvardı. “Hukuk sana izin vermeyeceğim !!!! Vazgeçmiyoruz .. çok çabaladık ”diye fışkırdı.

hukuk roach ve zendaya
Zendaya & Law Roach, 2021 CFDA Moda Ödülleri’nde. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Law, on yılı aşkın bir süredir ünlü bir stilist olmuştur ve rapçi olduğunda hızla üne kavuşmuştur. Kanye Batı45, 2009’da paparazzileri dükkanına getirdi Moda İşletmesi. Zendaya’nın adamı da dahil olmak üzere A sınıfı birçok ünlüyle çalıştı. tom hollanda, Céline Dionaktris Anya Taylor-Joy, Priyanka Chopra, Ve bircok digerleri. 26 yaşındaki oyuncu için yaptığı diğer son görünümlerden bazıları arasında 25 Şubat’taki NAACP Image Awards siyah ve yeşil elbisesi, 2022 Emmy Ödülleri için çarpıcı siyah balo elbisesi ve daha fazlası yer alıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/zendaya-stylist-law-roach-reacts-rumored-feud-retirement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir