Zendaya ve Tom Holland’ın Usher Konser Tarihi Size Evet Dedirtecek!


bir sanatçı var zendaya tekrarı var.

bu öfori aktris kısa bir süre önce uzun zamandır istediği bir yere gitme arzusunu yerine getirdi. mübaşir konser ve bu olay için yalnız değildi. İki yıllık sevgilisi tom hollanda ayrıca şarkıcının Dolby Live’daki “Usher My Way” Las Vegas rezidansına da katıldı.

Tom konser için yeşil bir kapüşonlu giyerken Zendaya, gündelik ihtişam içinde gördüğü 27 Nisan Instagram Hikayesinde bu özel geceyi kutladı.

Arkadaşlarıyla birlikte şarkı söylediği bir videoya “Size bunun sonunda neredeyse hiç sesimiz çıkmadığını söylediğimde,” açıklamasını yaptı. “Bir @usher konserine gitmekle çocukluk hayalleri gerçek oluyor.”

Ancak Zendaya’nın müziğe aşık olduğu tek yer Vegas değildi. 26 yaşındaki oyuncu, İngiliz müzisyene katıldığı 22 Nisan 2023 Coachella festivalinde sahnelere sürpriz bir dönüş yaptı. Labirent “Yorgunum” ve “Hepimiz Bizim İçin” şarkılarını sahnede seslendirecek. öfori.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372722/zendaya-and-tom-holland-s-%22dream%22-date-night-at-usher-s-concert-will-have-you-saying-yeah!?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir