Zendaya ve Tom Holland’ın Bu Fotoğrafları Örümcek Hislerinizi Karıştıracak


zendaya Ve tom hollanda aşklarını daha da romantik boyutlara taşıyorlar.

İkili yakın zamanda 15 Mayıs’ta İtalya’nın Venedik kentinde birlikte tekne gezintisi yaparken görüldü. Kumdan tepe 26 yaşındaki aktris, tamamen siyah bir takım giyerken, Kiraz yine 26 yaşındaki aktör, koyu renkli kot pantolonla eşleştirilmiş bir kot gömlek salladı.

Gezileri sırasında, Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Çiftin birbirine sarılıp kollarını kavuşturduğu görülürken, yıldızlar birbirlerine olan sevgilerini sergilediler. Bahsetmiyorum bile, Zendaya da iskelede birlikte dururken Tom’un yanağına bir öpücük vermiş göründü.

Ama öfori Bulgari Mediterranea High Jewelry etkinliğinde kırmızı halıda da göz kamaştırdığını düşünürsek, yıldızın İtalya’daki zamanı sadece aşkla ilgili değil. anne Hathaway Ve Priyanka Chopra ertesi gün.

Zendaya’nın Tom’la yaptığı en son gezi, ilk olarak Temmuz 2021’de öpüşürken fotoğraflanan çiftin, Los Angeles Lakers’ın Golden State Warriors’a karşı mücadelesini izleyerek sahada bir randevu gecesinin keyfini çıkarmasından sadece haftalar sonra gelir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374645/allow-zendaya-and-tom-holland-to-get-your-spidey-senses-tingling-with-their-romantic-trip-to-italy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir