Zendaya ve Tom Holland Elele tutuşup Londra’da Kahve Kapıyorlar: Fotoğraflar – Hollywood Life


zendaya ve tom


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok ortak yıldızlar ve gerçek hayattaki çift zendaya26 ve tom hollanda26, 15 Mart’ta Londra’da sevimli bir öğleden sonra kahve ve bakkal randevusunda görüntülendi (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). Gezi sırasında, esmer güzellik, siyah fermuarlı bir pilot ceketi, büyük boy kot pantolon ve siyah yardımcı botlardan oluşan rahat ama şık bir takımla sarsıldı. Görünüşe göre kısa, ıslak bukleleri ortadan ayırmayı tercih etmişti. ek olarak öfori star, tek aksesuarı olan siyah oje ile görünüşte makyajsız bir yüzü salladı.

zendaya ve tom
Zendaya ve Tom Holland, aşklarını Temmuz 2021’de doğruladı. (Eric Charbonneau/Shutterstock)

Hollywood yakışıklısı da çarpıcı başrol oyuncusunun yanında rahat bir görünüm sergiledi. Tom gri bir kapüşonluyu kahverengi pantolon, çok renkli spor ayakkabılar ve ters bir beyzbol şapkası ile eşleştirdi. İkisi bir fincan kahve taşıdı, Zendaya buzlu, İngiliz yerlisi ise sıcak bir içecek seçti. İngiltere’deki Waitrose & Partners’ta market alışverişlerini yaparken, soğuk öğleden sonra el ele tutuştular ve gülümsemekten başka bir şey değilmiş gibi göründüler. Güçlü çift, Temmuz 2021’de ilk kez öpüşürken görüldüklerinden beri romantik bir bağ kurdu.

Bu haftanın başlarında Zendaya, 12 Mart’taki prestijli Oscar törenini atlamaya karar verdi, ancak stilisti Hukuk Roach, 44, o akşam harika görünümler yarattı. Disney Channel mezununun Tom’la yaptığı gezi, Law’ın kendisi ve Z arasındaki bir kan davasıyla ilgili alkışlarının ortasında geliyor. emeklilik duyurusu Çarşamba günü. “Yani hepiniz gerçekten Z’den ayrıldığımı düşünüyorsunuz….. biz sonsuza dek beraberiz!”, onun ilk tweet belirtilmiş. Law, “O benim küçük kız kardeşim ve bu gerçek aşk, sahte endüstri aşkı değil,” diye devam etti. Sonraki Gönderi.

Ünlü stilist, Twitter ileti dizisini, üzerinde “Me & U Must Neva Part” yazan iki çocuğun birlikte oynadığı bir gif paylaşarak sonlandırdı. Gif’e “Kelimenin tam anlamıyla ben ve zendaya…” diyerek açıklama yaptı. 44 yaşındaki tweet’leri, Zendaya ile olan ilişkisini savunmak için geldi, çünkü internette birçok kişi emeklilik duyurusunun onunla bir ilgisi olduğunu iddia etti. Z ve Law, 26 Şubat’ta 2023 SAG Ödülleri’ne en son bakışı da dahil olmak üzere sayısız kez birlikte çalıştı.

Law’ın emekliliği, Zendaya ve Tom’un Londra’da olduğu gün, resmi Instagram hesabı aracılığıyla açıklandı. “Kupam boş… .. beni ve kariyerimi yıllar boyunca destekleyen herkese teşekkür ederim. Bana imajıyla güvenen herkes, hepiniz için çok minnettarım, ”diye yazdı Law’s gönderiye. “Bu iş sadece kıyafet olsaydı hayatım boyunca yapardım ama maalesef değil! Politika, yalanlar ve yanlış anlatılar sonunda beni yakaladı! Sen kazandın… Ben yokum.” Onun için yaptığı en sevilen görünümlerden biri, özellikle o gece bir ödülü kabul ederken giydiği 2022 Emmy Ödülleri siyah balo elbisesiydi. Zendaya, yayınlandığı sırada drama hakkında henüz kamuya açıklama yapmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/zendaya-tom-holland-hold-hands-coffee-london-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir