Zendaya ve Tom Holland Budapeşte’de Scooter Gezisinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Zendaya ve Tom Holland Budapeşte'de Scooter Gezisinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Ahh genç aşk! Zendaya ve Tom Hollanda Ateşli aşklarını Budapeşte’ye taşıdıkları için ilişki hedeflerinde hala bir numara olduklarını kanıtladılar. bu öfori yıldız, 25 ve o Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 26 yaşındaki yardımcı yıldız, nadir fotoğraflarda görüldüğü gibi, 26 Ağustos Cuma günü Macaristan’ın başkentinin turistik yerlerini gezmek için scooter üzerinde dolaşırken görüldü. burada. Her zamanki gibi güzellik saçan Zendaya, Tom’un çizgili gömleği ve siyah şortuyla her zamanki gibi yakışıklı görünürken, beyaz kolsuz bluz ve gri şortla şık ve rahat tuttu.

Zendaya ve Tom Holland Budapeşte'de Scooter Gezisinde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Zendaya ve Tom Holland, Ağustos 2022’de Budapeşte’de görüntülendi. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Çift, herkesin bildiği gibi özel olsa da, birkaç hafta önce Big Apple’da birlikte bir şeyler alırken yakalandılar. Sevilen çift, bir kez daha çok sade kıyafetleriyle muhteşem görünüyordu. New York City gezisi için onlara katılan Tom’un erkek kardeşi, Harry Hollanda23. Müthiş görünen üçlü, restorandan çıkarken gülümsüyordu, görünüşe göre uzak bir yerde birlikte yemeğin tadını çıkarıyorlardı.

Zendaya ve Tom, 2017’de Marvel serisinde ilk kez birlikte rol aldıklarında bir ilişki söylentileri kaynamaya başladığından beri, tomurcuklanan romantizmlerini çoğunlukla kendilerine sakladılar. Çift, ateşe yakıt eklemekten kaçındı. yıllar. Yani, Temmuz 2021’de Los Angeles’ta öpüşürken fotoğraflanana kadar, hayranların inkar edilemez kanıt karşısında çıldırmasına neden oldu! İkilinin birlikte rol alacakları ilk duyurulduğundan beri kargoya veren stanlar için oldukça hoş bir sürpriz oldu!

Dünyanın dört bir yanında yaşananlar su yüzüne çıktığında, çift arasında bir süredir bir şeylerin gelişmekte olduğu açıktı. Çiftin bu konuda ağzı sıkı olduğu için tam olarak ne kadar süreceği hala bir sır. Tom, röportajlarda onun hakkında fışkırırken, Zendaya’nın sosyal medyasına sık sık cilveli yorumlar bıraktığından, hayranlar hala burada ve orada aşk ilişkilerinden küçük parçalar alıyorlar. Hatta Tom’un onu sette ziyaret ettiğini bile açıkladı. öfori Yakın tarihli bir röportajda “bu sezon en az 30 kez”. “Bütün sezon boyunca beni destekledi” diye açıkladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/zendaya-tom-holland-scooter-ride-budapest-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir