Zendaya ve Tom Holland Birlikte Hindistan’a Dokundu


tom hollanda Ve zendaya‘ın son gezisi onları evlerinden uzağa götürdü.

Çift, 31 Mart’ta Hindistan’da Mumbai havaalanına indikten sonra bir arabaya doğru giderken fotoğraflandı. Zendaya, açık kahverengi saçlarını yarım atkuyruğu yaparken, seyahat günü için siyah bir sweatshirt, uyumlu tozluk ve gözlüklerle nedensel tuttu. Tom’un üzerinde pembe bir gömlek, kot pantolon, siyah bir ceket, gri bir beyzbol şapkası ve bir sırt çantası vardı.

Seyahatleri, Tom’un ailesiyle vakit geçirirken fark edilmelerinden sadece birkaç hafta sonra gelir. Dominik Hollanda Ve Nikki Hollandave Londra’daki köpekleri Tessa ve Noon.

Çiftin Hindistan’da ne yapacağını henüz görmedik, ancak Zendaya ve Tom’un havaalanının görünüşü, onların hâlâ gündelik gezilerin kralı ve kraliçesi olduklarını kanıtlıyor.

Ve bu muhabbet kuşları şimdilik bir arada olsalar da, Zendaya yakın zamanda bu duyguyu korumanın incelikli yolunu gösterdi. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok O etrafta değilken kalbine yakın bir yıldız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370058/zendaya-and-tom-holland-touch-down-in-india-together?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir