Zendaya, Tom Holland’ın 27. Doğum Günü Haraçını Instagram Üzerinden Paylaşıyor – Hollywood Life


Zendaya ve Tom Hollanda


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

zendaya26, sadece (kalp) gözleri var Tom Hollanda! Erkeğine sevimli yeni bir 27. doğum günü hediyesi olarak, Kumdan tepe oyuncu fotoğrafını paylaştı Örümcek Adam: Evden Uzakta elleri kalp şeklinde başının üzerine kaldırılmış okyanustaki aktör. Fotoğraf çekimlerini görebilirsiniz BURADAN aracılığıyla Bize Haftalık. Tom, fotoğrafı çekerken büyüleyici kız arkadaşına biraz sevgi gönderirken bir çift gözlük takıyor gibi görünüyordu. İkinci fotoğrafta okyanusun önünde bazı kayaların üzerinde durmuş ve gülümsüyor. Zendaya, ona olan hislerini iletmek için kayan bir kalp-göz emojisi ekledi. Oyuncu, kendisine iki basit fotoğraf paylaştı. Instagram hikayeleri Tom’un 1 Haziran Perşembe doğum günü münasebetiyle.

İnce ama tatlı övgüsünün ardından Tom’un bir teşekkür yazısı geldi. instagram büyük gününde hayranlarından gelen sevgi yağmuru için teşekkür etmek için. Kask, dalgıç kıyafeti üstü, yelek ve bungee kordonu dahil olmak üzere çeşitli dış mekan malzemeleri giymiş garip bir resim paylaştı. Fotoğrafa “Harika doğum günü mesajları için teşekkür ederim” notunu düştü. “Benden sana hediye. Muhtemelen şimdiye kadar çekilmiş en seksi fotoğrafımı paylaşacağımı düşündüm!” Tom gönderiyi “#sexyiestmanalive” etiketiyle komik bir şekilde tamamladı.

Zendaya’nın erkeği için böylesine sevgi dolu bir saygı duruşunda bulunması şaşırtıcı değil. için Kasım 2021 kapak röportajında Modaya uygun, Tom hakkında neyi sevdiğini tartışırken geri durmadı. “Tabii ki takdir ettiğim birçok şey var,” dedi. “Bir aktör olarak, Örümcek Adam olmayı gerçekten sevdiğini takdir ediyorum. Çok fazla baskı var; nereye giderseniz gidin bir süper kahraman rolünü üstleniyorsunuz. Yürüyen küçük çocuk için sen Örümcek Adamsın. Bence bunu çok iyi idare etti.”

Zendaya ve Tom Hollanda
Doğrulanmış

Altın Küre ödüllü aktris, zımnen “karizmatik” olduğunu da ekledi. “Evet, eğlenceli biri,” dedi, romantizmi onaylamadan. “Çok karizmatik, herkesi rahat hissettirebilir ve iyi bir kahkaha ve iyi bir sohbete sahip olabilir. Güzel bir sohbet—çok İngiliz gibi konuşuyorum,” diye şaka yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/zendaya-tom-holland-27th-birthday-tribute-instagram/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir