Zendaya TIME 100 Gala’da Geometrik Bir Tanrıça: Her Resmi Gör


Bu ikonları kutlamanın zamanı geldi!

Zendaya, Andrew Garfield, Jeremy Güçlü ve Amanda Seyfried yıllık kutlamak için dışarı çıkan yıldızlardan sadece birkaçıydı. ZAMAN 100 Galası 8 Haziran’da New York’ta.

Oyuncular, 2022’nin en etkili insanlarından bazıları olarak tanınırken, Lincoln Center’daki kırmızı halıda kameralara gülümseyerek fotoğraf çektirdi.

İçinde ZAMAN 100 liste, Martin Scorsese Andrew’u “kendi kuşağının en büyüklerinden biri olan olağanüstü bir sanatçı” olarak adlandırırken, Zendaya “kendi başına bir yaratıcı güç” ve “yapım aşamasında olan bir kültürel simge” olarak övüldü. Kumdan tepe müdür, Denis Villeneuve.

Coveted listesini yapan başka bir kişi mi? Pete Davidsonkim Jack Harlow dergide bir profilde övüldü. Müzisyen, “Pete’in dünyaya çekici gelmesi, onun özgünlüğüyle ilgili her şeye sahip” dedi. “O olduğu kişiyi saklamaya çalışmıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333951/zendaya-is-a-geometric-goddess-at-2022-time-100-gala-see-all-the-stars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel