Zendaya, Bombay Havaalanında Tom Holland İle Makyajsız – Hollywood Life


zendaya


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

zendaya26 yaşındaki erkek arkadaşıyla yaptığı son gezide makyajsız olarak doğal güzelliğini sergiledi. tom hollanda26. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok yardımcı yıldızlar 31 Mart Cuma günü Mumbai havaalanına gelirken görüldü ve Zendaya’nın yüzünde tek bir makyaj bile yoktu ve yine de zahmetsizce muhteşem görünüyordu. Emmy Ödülü sahibi, siyah kapüşonlu bir sweatshirt ve beyaz bir tişört dahil olmak üzere gündelik havaalanı kıyafetleri giymişti. Zendaya ayrıca bir çift gözlük taktı ve kıvırcık kahverengi saçlarını yarım at kuyruğu yaptı.

zendaya
Zendaya, 31 Mart’ta Mumbai havaalanında (Fotoğraf: Mega)

Tom ayrıca tıpkı kız arkadaşı gibi rahat bir kıyafet giydi. Kıyafeti pembe bir gömlek, mavi kot pantolon ve beyaz bir şapka ile siyah kapşonlu içeriyordu. bu keşfedilmemiş yıldız, havaalanının dışında Zendaya ile bir arabaya binerken siyah bir sırt çantası taşıdı. Tom ve Zendaya’nın neden Mumbai’de olduğu belli değil. Ama iki muhabbet kuşunun güçlenmeye devam ettiğini ve birlikte dünyayı dolaştığını bilmek güzel!

tom hollanda
Bombay havaalanında Tom Holland ve Zendaya (Fotoğraf: Mega)

Zendaya ve Tom neredeyse iki yıldır çıkıyorlar ve son zamanlarda ilişkilerinin oldukça ciddileştiği ortaya çıktı. Londra manikürcüsü tarafından paylaşılan bir videoda Marina DobriçZendaya bir sallanırken mükemmel manikürlü ellerini gösterdi. altın yüzük Tom’un baş harfleri olduğu belli olan “T” ve “H” harfleriyle özenle yazılmış. İlginç bir şekilde, Tom aslında aynı yüzüğü tüm sezon boyunca takmıştı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 2021’de basın turu, bu yüzden hayranlar yüzüğün aslında ona ait olduğunu ve onun ünlü kız arkadaşına verdiğini tahmin etti.

Çıkmaya başladıklarından beri, Tom ve Zendaya ilişkileri konusunda son derece özeldi. Röportajlarda birbirlerinden nadiren bahsediyorlar, ancak Zendaya 2022’de “Actors On Actors” ile yaptığı röportajda bir istisna yaptı. Andrew Garfield için Çeşitliliksetindeki provalar sırasında Tom’u desteklemek için orada olduğundan bahsetti. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. “Bunu düşündüğümde gerçekten komik olan şey, Tom’un sizlerin gelmesi konusunda çok gergin olması,” dedi. “Bu yüzden oradaydık. Duygusal destek için oradaydık.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/zendaya-makeup-free-tom-holland-mumbai-airport-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir