Zendaya 2022’de Emmy’nin After Party’sinde Kırmızı Elbisesiyle Dalga Geçti – Hollywood Life


zendaya


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Zendaya 12 Eylül’deki HBO Emmy Ödülleri sonrası partisine katılırken kesinlikle çok etkileyici görünüyordu. Emmy Ödülleri’nde Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü evine götüren aktris, parti sonrası görünümü için kırmızı bir Maison Valentino elbisesi giydi. Topluluk, uzun kollara ve ortada dekolte bir dekolteye yol açan omuzları açık bir yakaya sahipti. Elbisenin geri kalanı Zendaya’nın vücudunu mükemmel bir şekilde sardı ve partide Emmy’sini tutarak poz verdi. Parti sonrası görünümünü tamamlamak için Zendaya saçlarını yeniden şık bir kabarık hale getirdi.

zendaya
Zendaya, 2022 Emmys after party’sinde. (Broadimage/Shutterstock)

Parti sonrası takım, Zendaya’nın gerçek şovda giydiği daha yumuşak görünümle oldukça zıttı. Emmy Ödülleri için eski Hollywood tarzı kırmızı halı görünümünde askısız siyah bir balo elbisesi ve elmas bir gerdanlık kolye vardı. Saçları yarı sıkı bir atkuyruğu şeklinde toplandı ve ona ödül töreni için daha genç ve şirin bir görünüm kazandırdı.

Zendaya, dizideki Rue rolüyle ikinci olan Emmy Ödülleri’ndeki galibiyetiyle tarih yazdı. öfori. Kupayı eve götürdükten sonra, iki oyunculuk Emmy Ödülü kazanan en genç kadın ve aynı zamanda gösteride iki kez Eve Başrol Oyuncusu alan ilk Siyah kadın oldu. Ancak Zendaya en son 2020’de koronavirüs pandemisinin ortasındaydı, bu yüzden ödülü yalnızca sanal olarak kabul edebildi. Bu onun Emmy ödülünü şahsen almak için ilk kez sahneye çıkmasıydı.

öfori ikinci sezon 2022’nin başında yayınlandı ve bunun ortasında gösteri üçüncü sezon için yenilendi. Ancak gelecek sezon hakkında çok az şey biliniyor. Bir prömiyer tarihi onaylanmadı ve bu noktada çekimler henüz başlamadı. Zendaya şu anda çekimlerde sıkı çalışıyor Kumul: İkinci Kısımyine de, dört gözle bekleyecek çok şey var!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/zendaya-plunging-red-dress-emmys-after-party-2022-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir