Zendaya, 2022 Emmy Konuşmasında Euphoria’yı “Güvenli Bir Alan” Olarak Çağırdı


HBO drama dizisindeki müzikal çalışmasıyla Zendaya, bu yıl hem “Elliot’s Song” hem de “I’m Tired” için Olağanüstü Orijinal Müzik ve Şarkı Sözleri kategorisinde iki Emmy adaylığı daha kazandı ve onu bu ödülü alan ilk Siyah kadın yaptı. Aynı yıl oyunculuk ve şarkı yazarlığı için aday gösterilebilir. Ancak, o kaybetti Cinco Paul ve Apple TV+ müzikal komedisinden “Corn Puddin'” adlı şarkısı Schmigadoon!.

2020’de Zendaya, birinci sezondaki çalışmasıyla Drama Dizisi kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu dalında ilk Emmy ödülünü aldı. öfori. bu Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok O sırada 24 yaşında olan aktris, kategoride şimdiye kadarki en genç kazanan oldu.

2022 Emmy kazananlarının tam listesini görmek için kaydırmaya devam edin.

Zendaya, 2020’deki sanal törende ödülünü alırken “Gençlerde umut var” dedi. . Ve sokakta iş yapan yaşıtlarıma seni görüyorum, sana hayranım ve teşekkür ediyorum. Ve sana çok ama çok teşekkür ederim.”

Emmy kazananlarının tam listesini görmek için kaydırmaya devam edin.

(E! ve NBC, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345492/zendaya-calls-euphoria-a-safe-space-during-2022-emmys-acceptance-speech?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir