Zayn Malik’in Buharlı Şarkısı “Love Like This” Kalbinizi Hızlandıracak


Zayn Malik bazı gece yarısı hatıraları yapmak için burada.

Ne de olsa, tek isim altında performans sergileyen şarkıcı Zayn21 Temmuz’da saat gece yarısını vurduğunda yeni müzik bıraktı. “Love Like This” adlı yüksek enerjili şarkı, Zayn’ın iki yılı aşkın süredir çıkardığı ilk solo single’ı.

Parçanın nakaratında “Sanırım bu böyle bir aşk / Genellikle asla böyle zıplamak istemem” diyor. “Ama sanırım fişlerimi atmak istiyorum çünkü / geri dönemem.”

Eşlik eden müzik videosunda Zayn, aktrisle birçok tutkulu öpücüğü paylaşmadan önce bir motosikletin etrafında dolanırken görüldü. Grace Dumdawgörseller yayınlanmadan önce rolü takarken biraz eğlendi.

Grace, “Onu öpmek zorunda kaldığım için çok üzgünüm çocuklar,” dedi. müzik videosu çekiminin kamera arkası montajı 20 Temmuz’da Zayn’ın Instagram’ında paylaştı. “Bu tam anlamıyla benim işim.”

Bununla birlikte, birçok hayran konserlerini kıskanıyordu. Bir Instagram kullanıcısı yorum kısmına “Hayatım boyunca biri olmayı hiç bu kadar çok istememiştim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380843/zayn-malik-s-steamy-new-song-%22love-like-this%22-will-make-your-heart-race?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir