Zayn Malik Pembe Saç Makyajını Yeni Selfie’de Gösterdi: Fotoğraf – Hollywood Life


Zayn Malik


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Petros Kouiouris/Temsilci/MEGA

Zayn Malik29 yaşında, bu yaz yeni bir saç rengi deniyor. Eski One Direction üyesi, Instagram’da hayranlarıyla harika geçen pembe saç makyajının nadir bir özçekimini paylaştı. 27 Temmuz görüntüsünde Zayn beyaz bir yelek gömlek giydi ve doğrudan kameraya bakarken pembe saçlarını gösterdi. Zayn’in göğsündeki, omuzlarındaki ve kollarındaki dövme koleksiyonu da görüntüde tam olarak görülüyordu.

Zayn’in saç makyajı, zorlu hayranlarıyla iyi gidiyor gibiydi. Şarkıcının 46 milyon takipçisine ulaşan gönderisinin yorum bölümünü su bastı ve yeni görünümüne iltifat ettiler. Bir hayran, “Pembe saçlı aşk” derken, bir diğeri “dünyanın en güzel çocuğu” yazdı. Üçüncü bir hayran, yeni pembe saçlarıyla “muhteşem” birinin babasını aradı.

Zayn’in Instagram’da kendi fotoğraflarını paylaşması çok nadirdir. Hayranlarının görmesi için yakın özçekimler paylaşarak son zamanlarda tekme atıyor gibi görünüyor. 16 Temmuz’da Zayn bir fotoğraf çekti kendini koyu sakallı bir esmer olarak görüyordu. Dusk Till Dawn’ın şarkıcısı dışarıdaydı ve yaz selfie’sinde kırmızı ve sarı yakalı bir gömlek giydi.

Zayn Malik
Zayn Malik (Fotoğraf: Petros Kouiouris/Temsilci/MEGA)

Zayn de çıktı Gigi HadidHaziran ayında Babalar Günü’nde ‘in Instagram beslemesi. 27 yaşındaki Gigi, babasına bir haraç paylaştı Muhammed ve 1 yaşındaki kızının babası Zayn’in bir fotoğrafını içeriyordu. Khai. Baba-kız fotoğrafında Zayn, Khai ile oyun oynarken yerde oturuyordu. Zayn ve Gigi, Zayn’in Gigi’nin annesini ittiği iddia edildikten sonra Ekim ayında ayrıldılar. yolanda bir tartışma sırasında. Zayn iddiaları reddetti, ancak itiraz etmediğini iddia ettiği dört taciz suçlamasıyla suçlandı. Ayrıca 90 gün denetimli serbestlik ve para cezası aldı.

Ayrılığa rağmen, Zayn ve Gigi eş-ebeveynlik ilişkilerini yürütüyor. Bir kaynak anlattı HollywoodYaşam Kasım ayında, Gigi’nin Khai’nin iyiliği ve “sağlıklı, güvenli bir ortamda birlikte ebeveynlik yapmak” için “dostça bir ilişki sürdürme niyeti” olduğunu söyledi. Gigi, Zayn ile drama hakkında hiçbir zaman halka açık konuşmadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/zayn-malik-pink-hair-makeover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir