ZAYN ‘Love Like This’ İle Geri Dönüyor – Hollywood Life


ZAYN 'Love Like This' İle Geri Dönüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Zayn Malikmononimin arkasındaki adam ZAYN, iki yıllık aradan sonra müziğe döndü. 30 yaşındaki şarkıcı, “Love Like This” de gösterildiği gibi yeni bir şirkete, yeni bir sese ve yeni bir yaşam kirasına sahip. Ve 21 Temmuz gece yarısı parçayla birlikte yayınlanan yeni videoda, eski sevgilisine benzeyen şık bir sarışın modelle aşk yaşadı. Gigi Hadid. “Kıyafetler ve bakışlarla onlara nasıl vuruyorsun / Ve böyle kalçalar ve saçlar / Beni bölgede, bölgede / Bölgede, bölgede gibi yakaladı,” şehvetli klübe yakışır parçada rap yaptı.

Ve karşı konulamaz derecede enerjik vuruş, şaşırtıcı derecede romantik sözler içeriyordu. “Zaman kaybetmek istemiyorum / Sen kralsın, sen taçsın/ Her şey tehlikede/ Ama ölmeyi tercih ederim / Bu sensiz yaşanacak bir hayat anlamına gelecekse bebeğim.”

Zayn, şarkı yayınlanmadan önce dalga geçmeye devam etti. 29 Haziran’da, çalınan müziğin bir parçası olarak bir apartman kompleksinin tepesinde dalgın göründüğü bir video paylaştı. Bir hafta sonra, bir duvarı grafiti ile etiketlediği bir video yayınlayarak şarkının adını açıkladı. Fotoğrafını da paylaştı bir kadına sarılmak bazılarının kim olduğunu düşündü selena Gomez. Diğer tanıtımlar, bazı hayranların umduğunun aksine onun Selena olmadığını ortaya çıkardı.

Kesitlerdeki seyrek üretim, 1990’ların davul ve bas/İngiltere garaj/orman sesine geri döndü. Şarkıcıya yakın kaynaklar anlattı Reklam panosu Haziran ayında bu şarkının önceki dönemlerinin sesinden (ve “Pillowtalk” ve “I Don’t Wanna Live Forever” hitlerinden) bir ayrılığı işaret ettiğini söyledi.

Yeni müzik, Zayn’ın Mercury Records ile anlaşarak kariyerini değiştirmesinin hemen ardından geliyor. İlk üç albümü – 2016’lar Benim aklım, 2018’ler Icarus Şelaleleri, ve 2021’ler Kimse Dinlemiyor – RCA’da yayınlandı (Mercury Records, Universal Music Group’un bir parçasıdır, RCA ise Sony Music Entertainment’a aittir.) Mercury Records’un Başkanı Tyler Arnold Zayn’ın plak şirketinin tarihi kadrosuna katılması beni çok heyecanlandırdı.

İmzayı açıklayan bir açıklamada, “ZAYN ve ben tanışır tanışmaz birlikte çalışmamız gerektiğini anladım” dedi. “Yeni müzik beni çok etkiledi ama onun vizyonu, dürtüsü ve ruhundan da bir o kadar etkilendim. O ve ekibinin Mercury Records’ta bize katılmasından onur duyduk. Hikayesinin bir sonraki bölümünü birlikte anlatmak için inanılmaz bir fırsatımız var.”

ZAYN 'Love Like This' İle Geri Dönüyor – Hollywood Life
Zayn (Mat Baron/Shutterstock)

Yeni şirket, Zayn’ın kariyerinin ihtiyaç duyduğu koldan vuruş olabilir. benim aklım Zayn’i birinci yaptı Tek yön üyesi bir solo albüm çıkaracak ve “Pillowtalk” birçok ülkede 1 numaraya yükselip ABD’de 5 kat Platin ve anavatanı İngiltere’de çift Platin statüsü kazandığında kariyeri yolunda gidiyor gibiydi. İkinci single, “Like I Wish”, listelerde 55. sırada yer aldı. Reklam panosu Hot 100. Listelerin zirvesine en yakın olduğu yıl, 2016’da takım olduğu zamandı. Taylor Swift “Sonsuza Kadar Yaşamak İstemiyorum” için Elli ton daha koyu film müziği.

Kimse Dinlemiyor bir albüme isim vermek için cesur bir başlıktı çünkü kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet haline geldi. İki single, “Better” ve “Vibez” iğneyi hareket ettiremedi ve LP henüz Altın sertifika işaretini geçmedi.

2021’in sonlarında Zayn, Dropbox aracılığıyla “Believe Me”, “Grimez” ve “41 11” olmak üzere üç şarkı yayınladı ve parçaları, başlıklı yeni bir projeye verdi. Sarı bant. Proje, Zayn’ı ilk kez rap gördü ve bahsetti Simon Cowell, Kanye West, Ve Gigi Hadid. Parçalar paylaşıldıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Son yıllarda Zayn, müziğinden çok özel hayatıyla tanınıyor. Ekim 2021’de, kendisine karşı çok sayıda tacize “Müsabaka Yok” sözü verdi. Yolanda Hadidannesi Gigi Hadid (tekrar tekrar eski eski sevgilisi ve kızının annesi, Kay.) Zayn ve Yolanda’nın iddiaya göre bir tartışması oldu ve şarkıcı “yarışma yok” sözü verdi, bu da suçu kabul etmeye eşit değil.

“koruma çabası içinde [my daughter], Birkaç hafta önce eşim yokken evimize giren eşimin bir aile üyesiyle yaptığım tartışmadan doğan iddialara itiraz etmemeyi kabul ettim,” diye tweet attı Zayn savunmaya girdikten sonra. “Bu özel bir meseleydi ve öyle de kalmalı, ama görünüşe göre şimdilik bir ayrılık var ve kızıma hak ettiği şekilde ebeveynlik yapmam için bizi huzurlu bir aile ortamına geri döndürme çabalarıma rağmen, bu basına ‘sızdırıldı’.”

Zayn’ın bir yıl denetimli serbestlik aldığı ve bir öfke yönetimi dersine girmesi ve aile içi şiddet programını tamamlaması emredildiği bildirildi. Reklam panosu. Gigi ve Zayne kısa süre sonra ayrıldı.

Mart 2023’te Zayn, selena Gomez asistanının yanında yürürken görüldüğünde. Ancak Haziran ayında Zayn’ı takip etmeyi bıraktı (Gigi Hadid ile birlikte, Bella HadidVe zendaya Instagram’da.) Bir kaynak söyledi İNSANLAR Selena’nın “takip etmeyi bıraktığı kimseyle hiçbir kırgınlığı” olmadığını.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/zayn-love-like-this-song-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir