Zaya Wade Yeni Paskalya Fotoğraflarında Yeni Önemli Diğerlerine Sarıldı – Hollywood Life


Zaya Wade Bir Düzine Tarafından Daha Ucuza Prömiyeri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Zaya Wade Paskalya hafta sonu boyunca yeni ilişkisini Instagram’da herkese açık bir şekilde tanıttı ve fotoğraflar neşeli! 17 Nisan 2022’deki gönderisine “Ailemle kaliteli zaman geçirerek ve Paskalya için s/o ile en iyi hafta sonunu geçirdim” diye yazdı. “Umarım herkes bugün harika bir Paskalya ve bu hafta harika bir Fısıh geçirmiştir! ! Sizi seviyorum millet.” üvey kızı Gabrielle Birliği ve kızı Dwayne Wade ve eski karısı Siohvaughn Funches yeni arkadaşı Hudson’ı aileyle tanıştırdı ve ailesinin Paskalya kutlamalarından birkaç fotoğraf paylaştı. Gabrielle ve Dwayne’in Hudson’ı hafıza yaratan şenliklere sıcak bir şekilde karşıladıkları fotoğraflardan açıkça görülüyor.

Zaya, 11 Şubat 2020’de NBA yıldızı babasının bir bölümünde duyurduğu manşetlere çıktı. Ellen DeGeneres Gösterisi onun transseksüel olduğunu.

Dwyane, “LGBTQ+ topluluğundaki bir çocuğun gururlu ebeveynleriyiz” dedi. “Biz de gururlu müttefikleriz. Ebeveynler olarak rollerimizi ve sorumluluğumuzu çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle, çocuğumuz eve bir soru, sorun veya herhangi bir şeyle geldiğinde, onları dinleyip elimizden gelen en iyi bilgiyi ve geri bildirimi vermek ebeveynler olarak bizim görevimizdir. Bu değişmiyor çünkü cinsellik de işin içinde. Bir keresinde 12 yaşındaki çocuğumuz Zaya eve geldi… ve ‘Hey, sizinle konuşmak istiyorum çocuklar, sanırım ileriye dönük, gerçeğimi yaşamaya hazırım. O ve o olarak anılmak istiyorum. Bana Zaya demenizi çok isterim.’ Dahili olarak, dışarı çıkıp bilgi almak artık bizim işimiz.”

Zaya Wade Daha Ucuz By The Dozen Premiere'de
Zaya Wade, 16 Mart 2022’de Los Angeles’taki Cheaper By the Dozen galasında kırmızı halıda göründü. (John Salangsang/Shutterstock)

Eski FLOTUS Michelle obama 2021’de Zaya ile bir Soru-Cevap için zaman ayırdı ve genç sosyal medya fenomenini bu kadar iyi bir rol modeli olduğu için dokunaklı bir şekilde övdü. Michelle, “Seninle gurur duyuyorum, biliyorsun, harika bir rol model olman ve kendi gerçeğini benimsemenle gurur duyuyorum,” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/zaya-wade-significant-other-easter-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir