Zaya Wade, Yasal Cinsiyet ve İsim Değişikliğinin Ardından Aile Desteği Konusunda Fışkırıyor – Hollywood Life


zaya wade


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock

Şimdi zaya wade15, Paris Moda Haftası çıkışını yaptı, kapağı süsledi sersemlemiş dergisi ve 15 Mart’ta yasal cinsiyet ve isim değişikliğinin ardından ailesinin desteğini açtı. Esmer güzel, eski NBA yıldızının kızı. Dwyane Wade41 ve karısının üvey kızı, Gabrielle Birliği, 50. Zaya kendini en “güçlü” hissettiği an için “Ailem etrafımı sardığında” dedi. Sözlerine şöyle devam etti: “Onlar çok büyük bir destek sistemi ve her zaman benim için orada oldular. Ne olursa olsun, onlarla birlikteyken kendimi daha güçlü hissediyorum.”

zaya wade sersemlemiş röportaj
Zaya Wade, yeni ‘Dazed’ röportajı sırasında ailesinin desteğiyle övündü. (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

2020’de 12 yaşında transseksüel olarak ortaya çıkan model, ailesinin LGBTQ+ topluluğu için “eğitimini” ve “takdirini” nasıl “ilerletmek” istediğini açıklamaya devam etti. 15 yaşındaki, “Son birkaç yılda bende çok büyük değişiklikler oldu, ama aynı zamanda genel olarak da,” diye ekledi. “Bunun benim işim olmadığını düşünüyorum, ancak birlikte büyürken ailemin eğitimini ve tüm LBGTQ+ topluluğunun takdirini sürdürmek ve ilerletmek benim için bir onur.”

Röportajın ilerleyen bölümlerinde Zaya, ünlü bir babanın çocuğu olarak büyümenin her zaman olumlu bir deneyim olmadığını açıkladı. Dwyane’nin eski sevgilisinin kızı, “Bazı inişler ve çıkışlar var,” dedi. Siohvaughn Funches, paylaştı. “Demek istediğim, çok fazla ilgi çok daha fazla nefret, çok fazla transfobi ve [there is] üzerimde çok fazla baskı var ama aynı zamanda daha fazla insana ulaşabiliyorum.” Sahip olduğu devasa platform, instagram örneğin, 663.000’den fazla takipçiye sahip olduğu yerin bazı olumlu yönleri var.

zaya wade
Zaya Wade, Ekim 2022’de Paris Moda Haftası’nda. (David Fisher/Shutterstock)

Zaya, “Böyle kapsayıcı bir platforma sahip olmanın olumlu yönleri, destek sistemimin filtrelememi sağladığı çevrimiçi tüm olumsuzluklardan tamamen ağır basıyor” dedi. “Olumluluğa izin vermeme ve bunu dünyadaki sese ihtiyacı olan tüm translara dağıtmama ve onlara korkmadan kendileriyle yaşamaları için ilham almaları için bir platform vermeme izin verdi.” Geçen ay, Zaya’nın adı ve cinsiyeti yasal olarak değiştirildi ve değişiklikler Los Angeles’taki bir yargıç tarafından onaylandı. TMZ.

41 yaşındaki gururlu dört çocuk babası, son zamanlarda Paris Moda Haftası için Zaya ve Ocak ayındaki resmi kış dansı için övündü. “Geldi @miumiu” diye yazdı video kızının 7 Mart’ta Miu Miu gösterisinde yürürken görüntüsü. Ve daha sonra Dwayne ve Gabrielle, 29 Ocak’ta Zaya’nın resmi kış dansı için yan yana poz verdi. “Kış Resmi Hayatın büyük anlarında birbirini desteklemek anahtardır. Tüm sinirler, tüm endişeler, tüm korkular… Sevdikleriniz yanınızdayken, zorluk ne olursa olsun, 10 ayak aşağıdayız. Her zaman” notunu düştü fotoğraf döngüsü. Dwayne’in çocukları şunları içerir: Zaire21, Xavier Zekeriya9 ve kızı Gabrielle ile birlikte, Kaavia James Union Wade4.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/zaya-wade-family-support-gender-name-change-dazed/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir