Zaya Wade, Ailenin Desteğinin Kendini Keşfetme Yolculuğunu Nasıl Etkilediğini Paylaşıyor


Koşulsuz destek söz konusu olduğunda zaya wadebaba Dwyane Wade ve üvey anne Gabrielle Birliği her zaman getir.

15 yaşındaki çocuk, dergi kapağına ilk çıkışımla modada önemli bir kilometre taşını işaret ederken, en büyük amigo kızlarına, yani ailesine saygılarını sunmayı ihmal etmedi. . Zaya, kendisini en çok ne zaman güçlenmiş hissettiği sorulduğunda, İngiliz tarzı yayınlara şunları söyledi: sersemlemiş 15 Mart’ta yayınlanan bir röportajda “Ailem etrafımı sardığında.”

“Onlar çok büyük bir destek sistemi ve her zaman benim için orada oldular” diye devam etti. “Ne olursa olsun, onlarla birlikteyken kendimi daha güçlü hissediyorum.”

Dwyane ve Gabrielle, 2020’de 12 yaşında transseksüel olduğunu açıklayan Zaya’nın arkasında uzun süredir birlikte çalışıyorlar. Ağustos 2022’de emekli NBA yıldızı, kızının adına Kaliforniyalı bir yargıca adını ve cinsiyetini yasal olarak değiştirmesi için dilekçe verdi ve mahkeme değişiklikleri onayladı. Şubatta.

Zaya, “Son birkaç yılda bende pek çok büyük değişiklik oldu, ama aynı zamanda genel olarak da,” dedi. sersemlemiş. “Bunun benim işim olmadığını düşünüyorum, ancak birlikte büyürken ailemin eğitimini ve tüm LBGTQ+ topluluğunun takdirini sürdürmek ve ilerletmek benim için bir onur.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368120/zaya-wade-shares-how-her-family-s-support-impacted-her-journey-of-self-discovery?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir