Zamanla İlişkilerini Öğrenin – Hollywood Life


Olivia Culpo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

  • Olivia Culpo, bir realite TV yıldızı ve eski Kainat Güzeli.
  • Yüksek profilli ünlülerle birkaç ilişkisi oldu.
  • Olivia şu anda geri koşan 49ers ile çıkıyor Christian McCaffrey.

Olivia Culpo, 30, dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak biliniyor. Rhode Island yerlisi bir aktris, model ve sosyal medya kişiliğidir ve güzellik yarışmasında son derece başarılı bir kariyere sahiptir. Bu nedenle, eski Kainat Güzeli’nin (Olivia 2012’de taç giydi) ünlü erkeklerle bazı yüksek profilli ilişkilere sahip olması mantıklı.

Olivia, realite TV şovunda ün kazanmaya devam ederken Culpo Kardeşler TLC/Discovery+’da, aşık olduğu ünlü erkekler hakkında bilmeniz gerekenler: Nick Jonas ile Tim Tebow ve dahası!

ryan lochte

Ryan Lochte ve Olivia Culpo
Ryan Lochte ve Olivia Culpo, 12 Eylül 2012’de New York’ta bir defilede. (Dario Cantatore/Invision/AP/Shutterstock)

2012’de realite TV yıldızının olimpik yüzücüyle çıktığına dair söylentiler çıktı. ryan lochte. Fikrin her yerinde gibiydi, fışkırıyordu E! Haberler, “O güzel. Onunla takılmayı seviyorum. Harika bir mizah anlayışı var. O beni güldürüyor. O sadece takılmak için iyi bir kız.” Açıkçası, yorumlar onların “takıldığını” gösteriyordu.

Ama Olivia aksini iddia etti. Daha sonra “Geçen hafta tanıştık ve o kadardı” dedi. Altıncı Sayfa. “İnsanlar insanları bir arada gördüklerinde bir şeyler uydururlar. Gerçekten sadece biriyle tanışmak üzerine kurulu olamaz. Bildirildiğine göre, “bekar” olduğunu ekleyerek konuyu eve götürdü.

Nick Jonas

Nick Jonas ve Olivia Culpo
Nick Jonas ve Olivia Culpo, 28 Mart 2015’te Los Angeles’ta düzenlenen Kid’s Choice Ödülleri’nde. (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Olivia ve Nick daha sonra 2013’te Hollywood’un en ateşli genç çiftlerinden biri olarak ortaya çıktı. Nick ve yarışma ustası, şarkıcı 2013’te ABD Güzeli yarışmasına ev sahipliği yaptığında tanıştı. Olivia, Nick’e yakın olmak için Los Angeles’a taşındı ve onun hakkında şarkılar yazdığını itiraf etti – popüler hit “Kıskanç” da dahil. Müzik videosunda bile yer aldı! 2015 yılının Nisan ayında şunları söyledi: İNSANLAR kız arkadaşı, “Bence ne zaman bir takım arkadaşın olsa, bu işleri biraz daha kolaylaştırıyor. Çılgın bir yolculuk ve çılgın bir buçuk yıl oldu. Gerçekten özeldi.”

Ancak sadece iki ay sonra, 2015 yılının Haziran ayında, iki yıllık ilişkinin tamamı sona erdi. İçeriden bir kaynak, “Bu hassas bir konu ve ikisi de hala birbirlerini seviyor ve önemsiyor ve sadece birbirleri için en iyisini istiyorlar” dedi. E! Haberler zamanında. “Uzun mesafe ve inişler ve çıkışlar son zamanlarda ikisinin üzerine yük oluyor ve bu kolay olmadı ama onlar bunun şu anda onlar için en iyi karar olduğunu biliyorlar.”

Kasım 2022’deki bir bölümde “Nick ile çıktım ve bu benim için çok biçimlendirici bir deneyim oldu” dedi. Culpo Kardeşler. Onunla Los Angeles’a taşındım. Markam yoktu, param yoktu ve aşıktım. Bu harikaydı, değil mi? Ama benden ayrıldığında, ben bir nevi kimlik duygusundan mahrum kaldım. Bütün kimliğim ondaydı ki bu, âşık genç bir insanın çok yaygın bir hikayesidir.”

Nick evlenmeye devam etti Priyanka Chopra, 2000 yılında Dünya Güzeli seçilmiştir.

Tim Tebow

Tim Tebow
Tim Tebow (Jonathan Mailhes/CSM/Shutterstock)

Olivia’nın daha sonra NFL yıldızı Tim Tebow ile çıktığı bildirildi, ancak bu sadece bir kaçamak gibi görünüyordu. için bir kaynak Bize Haftalık kilisede buluştuklarını bildirdi. Ayrı bir kaynak, “Tim ve Olivia çıkıyor ama ellerinden geldiğince halkın gözünden uzak durmaya çalışıyorlar” dedi. E! Haberler 2015 yılının Ekim ayında.

“Olivia, Nick Jonas’tan ayrıldıktan sonra zor zamanlar geçirdi ama kendine zaman ayırdı ve işine odaklandı ve şu anda harika bir yerde. Tim’i tanımaya ve onunla daha fazlasını yapma şansını keşfetmeye çok açık.” Kaynak ayrıca, o sırada kendisine olan iddia edilen çekiciliğini de detaylandırdı.

İçeriden biri, “Tim’in kişiliğinden gerçekten etkileniyor,” dedi. “Birbirleriyle harika vakit geçiriyorlar ve futbol sezonu yavaşladığında daha fazla zaman geçirmek istiyorlar. Olivia, birbirlerini tanıdıkça gelişen gelişmelerden heyecan duyuyor.”

Görünüşe göre Tim de aynı şekilde hissediyordu. Kaynak, “Onunla konuşması gerçekten çok kolay” dedi. “Onun da çok güzel olduğunu düşünüyor. Her şey onlar için yeni ve heyecan verici; sadece yaklaşık bir ay oldu.”

Kasım ayına gelindiğinde, gelişen her ne ise sona ermişti. TMZ bildirildi aksi yöndeki söylentilere rağmen hiç çıkmadıklarını. Diğer raporlar, ikilinin kısa bir süre çıktığını ancak perhiz konusundaki çelişkili görüşler nedeniyle ayrıldığını iddia etti. Bir kaynak, “Ona gerçekten ilgi duyuyordu,” dedi. New York Günlük Haberleri. Ona aşk mektupları ve sevimli notlar gönderiyor ve ona aşkını ilan ediyordu. Başa çıkamadığı için ondan ayrılmak zorunda kaldı.

Danny Amendola

Olivia Culpo ve Danny Amendola
Danny Amendola ve Olivia Culpo, 12 Temmuz 2017’de Los Angeles’ta düzenlenen 25. ESPYS’ye katılıyor. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Profesyonel futbolcular için bariz bir eğilim geliştiren Olivia, Danny Amendola, bir NFL geniş alıcı. 2016 yılının Şubat ayında Instagram aracılığıyla resmi hale getirdiler, ancak ilişki dağınıktı – 2018 yılının Mart ayında ayrıldılar, görünüşe göre uzlaştılar ve ardından muhabirle yakınlaştığı görüldükten sonra Kasım 2018’de tekrar ayrıldılar. Bianca Peters. Ocak 2019’da tekrar birlikteydiler, ama olması gerekmedi ve 2019 Nisan’ında sonsuza dek ayrıldılar.

Göre İNSANLAR, Danny, tekrar tekrar eski sevgilisine karşı sınırsız bir rantla Instagram’a gitti. “Özel hayat ve sosyal medya arasında bir sınır olması gerektiğine inanıyorum. Olivia akvaryum yaşam tarzına inanıyor. Bu temel fark, ilişkimizde çok büyüktü, ”diye yazdı silindiğinden beri gönderide. “Eğer benim gerçek arkadaşımsan özel olduğumu bilirsin. Annem, erkek kardeşim, babam ve yeğenim bu dünyada bana en yakın olanlar ve onların tek bir resmini görmüyorsunuz ve bu onları eleştiren ve yargılayanlardan korumak için. Sevdiklerime değer verdiğimi hatırlatmak için evimin içine resim çerçeveleri çivilemeye inanıyorum. Olivia para kazanmayı seçiyor ve internette ve Hollywood’da fark edilmek istiyor. Bunu anlamak benim için zordu ama çabucak öğrenmem gerekiyordu. Buna karşılık [sic] Bu dünyada şöhretin bedeli bana çekici gelmiyor. Top oynamamın bir nedeni var ve bu SAYGI.

Duygusal gönderiye devam ederek ilişki ve ayrılıkla ilgili samimi detayları açıkladı. “Çoğu zaman benim hatamdı çünkü dürüst olalım aptal olabilirim” diye yazdı. “Fakat! Evet! O da berbat! ve eğer bana karşı çıkarsan, başa çıkması zor bir insanım. Evren onu ve beni hayattan zevk almamız, sevmemiz ve öğrenmemiz için bir araya getirdi. Bunu olabildiğince sık kutladık. Ve seks de çok çılgıncaydı.”

Christian McCaffrey

Christian McCaffrey ve Olivia Culpo
Christian McCaffrey ve Olivia Culpo, 27 Mart 2022’de Los Angeles’taki Vanity Fair Oscar partisinde. (Evan Agostini/AP/Shutterstock)

Christian McCaffrey TV kişiliği için sıradaydı ve şu andan itibaren, profesyonel sporcuya derinden ilgi duyuyor. İkili, 2019’da çıkmaya başlamış gibi görünüyor. 2022 yılının Haziran ayında, o aldı instagram bir doğum günü anısına onun ve ilişkilerinin üzerine fışkırmak için. “Birinin doğum günü!!” Olivia’nın beyaz bir bikiniyi salladığı ve Christian’ın bir puro içtiği bir teknede kavurucu bir resim yazdı. “Seni çok seviyorum Christian. Sen en güvenilir, ilham verici, düşünceli + topraklayıcı kişisin ve sana benim dediğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Ayrıca, NFL play-off’larını kafa kafaya alırken erkek arkadaşını alenen destekledi. “LETS GOOOOO 49ers!!!!!!” 22 Ocak tarihli bir gönderiye altyazı ekledi. “Ne acayip bir yıl 👏🏼 @christianmccaffrey @49ers.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/olivia-culpo-boyfriend-5013035/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir