‘Zaman Çizelgesi’ Gelişiyor’ – Hollywood Life


Raquel Leviss Tom Sandoval


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gregory Pace/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

10. sezon Vanderpump Kuralları sayesinde şimdiye kadarki en dramatik oldu Raquel Leviss Ve Tom Sandoval‘in aylarca süren şok edici ilişkisi Mart ayı başlarında açıklanacak, ancak dizinin baş yapımcısına göre işler daha da çetin bir hal almak üzere. Alex Baskın2013’teki ilk sezonundan bu yana şovu yöneten , hayranların dizinin üçüncü bölümünde “bomba” olay örgüsü bekleyebileceğini söyledi. Vanderpump Kuralları Sezon 10 Reunion, dedi Hollywood Muhabiri 6 Haziran Salı günü yayınlanan bir röportajda, “Başımızı bile döndüren ifşaatlar ve gelişmeler var” dedi.

“Günü bitiriyoruz [filming the reunion] ve birkaç gün sonra başka bir gelişme daha var” diye ekledi. 10. Sezon buluşması, ilişkinin gün ışığına çıkmasından sadece haftalar sonra Mart ayı sonlarında çekildi. Alex devam etti, “Grubun o sırada tanık olduğu bir şey değil. Bu yüzden gördüklerinde yanıt vermeleri gerekeceğini düşünüyorum.”

Raquel Leviss Tom Sandoval
Raquel Leviss ve Tom Sandoval, ilişkileri keşfedilene kadar aylarca birlikte yatıyorlardı (Fotoğraf: Gregory Pace/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Alex, hayranların bekleyebileceği sürprizler konusunda ağzını sıkı tutmak zorunda kalsa da, ortaya çıkan yeni bilgilerle Scandoval zaman çizelgesinin “geliştiğini” doğruladı. “Çok şey öğrenmeyi bekleyebilirsiniz,” diye alay etti. “Bu buluşmayı diğerlerinden farklı kılan şey, yapım ekibi olarak ne olacağı hakkında hiçbir fikrimizin olmamasıydı. Genellikle bir algımız vardır. Raquel’in çıkması için büyük bir beklenti var. [in Part 3]. Geçen sezon yaptığı şey hakkında kim ne düşünürse düşünsün, herkesin tam gaz çalıştığını bilerek müzikle yüzleşmek onun cesurca olduğunu söyleyeceğim.

Ayrıca zaten var olan birkaç teoriyi de çürüttü. “Raquel hamile değil” ve “vahiy, Raquel ve Schwarz’ın birlikte yattığı değil” dedi. “Birleşme sonrası bükülme, Scandoval’ı içeriyor. Ve toplantıda söylenenlere bir kırışık. Yani bu bir koda ya da toplantıda söylenenlere ek.”

“Bence bu noktada her şey o kadar sansasyonel ve o kadar aşırı ki teoriler gerçekten eğlenceli, ama bu bir bükülme. Bu daha ileri bir gelişme. Ve benim için bunun anlamı, bu neredeyse bitmedi. Ve yeni bilgiler keşfettiğimizi,” diye devam etti. “Grup bir şekilde sona erdi, huzursuz, ama tüm bunları çözmüş. Ve sonra, hikayede daha da fazlası olduğunu öğrenmek için gelecekler veya bazı durumlarda çoktan öğrenmiş olacaklar. Gösterinin yönü veya tüm bu duruma dahil olan başka biri hakkında dünyayı sarsan bir gelişme değil. Netlik ve gerçekten ne olduğuna karşı daha derine dalıyor ve yeniden bir araya gelme sırasında ortaya çıkan şeylere odaklanıyor.

39 yaşındaki Tom ve 28 yaşındaki Raquel’in, arkadan ilişki yaşarken yakalandıktan iki aydan kısa bir süre sonra ayrıldıkları bildirildi. Ariana Madixgeri döndü. Tom’un Teksas’ta birkaç kez etkileyici bir kişiyle zaman geçirdiği görüldü Karlee Hale. Nisan ayında Raquel, “sevilme ve sevilme hissine yönelik karşılıklı bağımlılık ve bağımlılık modelleri” üzerinde çalışmaya devam ederken Arizona’daki bir akıl sağlığı tedavi merkezine girdi. Bu arada Ariana, en yakın arkadaşlarından birinin yaklaşık on yıllık erkek arkadaşıyla yattığını öğrenmenin verdiği kalp kırıklığıyla boğuşurken, arkadaşlarının desteğiyle idare ediyor.

Vanderpump Kuralları dökümü
Vanderpump Kuralları’nın 10. Sezon oyuncu kadrosu (Raquel Leviss olmadan) toplantıda poz veriyor (Fotoğraf: Nicole Weingart/Bravo)

Yapımcılar 11. Sezon için bir plan hazırlarken, oyuncu kadrosu şu anda uzun bir çekim molasında. Vanderpump Kuralları. Resmi bir döküm kararı verilmedi, ancak Alex daha önce söyledi Çeşitlilik geri dönmeye “kimse hayır demiyor”.

Bu arada, 37 yaşındaki Ariana, Tom veya Raquel ile hiçbir şey yapmak istemediğini çoktan onayladı. “İkisine de söyleyecek sözüm yok. Gösterimiz çok gerçek ve gerçek bir arkadaş grubunu takip ediyor ve hiçbiri arkadaş grubunda değil, bu yüzden iyi şanslar, ”dedi Ariana. New York Times 18 Mayıs’ta

Raquel, Peacock’ın V’nin genişletilmiş versiyonundan bire bir röportaj sırasında bunu doğruladı.anderpump Kuralları 10. Sezon Yeniden Buluşma film çekmek istediğini söyledi. “Şu anda söz konusu. İstiyorum, ”dedi Bravo sunucusuna Andy Cohen.

Hayranlar, dramatik 10. Sezon buluşmasının son bölümünü 7 Haziran Çarşamba günü saat 21:00 ET’de Bravo’da izleyebilir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/vanderpump-rules-season-10-reunion-twist-timeline-evolves/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir