Zachary Levi, Tedavi Aramadan Önce “Zihinsel Bozukluk” Yaşadığını Paylaştı


Tedavi programından önce, karışık aktör, podcast’te “hayatımın çoğundan kaçtığım acıdan” kendini uyuşturmak için “ister seks, ister uyuşturucu ya da içki olsun, birçok başka şeye koşuyordu” dedi.

“İroni şu ki, içki size bu geçici rahatlamayı sağlayabilir, ancak ertesi gün bu endişeyi on katına çıkarır” dedi. “Öyleyse, daha fazlasını elde etmek için geri koşuyorsun ve bu sadece bu kısır döngü haline geliyor.”

Mücadelelerinin kökenini düşünerek, her şeyin çocukluğunda başladığını söyledi.

Hayatımın büyük bir bölümünde, üvey babamın en üst düzeyde mükemmeliyetçi olduğu, çıtasının çok yüksek olduğu, ulaşılması imkansız olduğu ve ardından sınırda bir kişilik olan bir annenin olduğu bir evde büyüdüm” dedi. “Yani, inanılmayacak kadar yüksek bir çıtası yoktu. İmkansız bir hedefi vardı çünkü hareket etmeye devam ediyordu.”

Zachary yaşlandıkça, kariyerine ilişkin kendi algısıyla mücadele ettiğini buldu ve ekledi, “Biraz dışarıdan bakıyormuşum gibi hissediyorum. Kendimi hiçbir zaman havalı çocuk ne olursa olsun bir parçasıymışım gibi hissetmedim. gruptur.”

Şimdi, ilerlemeye devam ederken dua ve meditasyonu benimsiyor. onun dolu podcast bölümü 28 Haziran’da dinlemeye hazır olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335643/zachary-levi-shares-he-had-mental-breakdown-before-seeking-life-saving-treatment?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel