Zachary Levi, Sağlıklı Yaşam Yolculuğunun Ortasında Genç Haliyle Mesaj Paylaşıyor


zachary levi genç hali için samimi bir mesajı var.

bu Chuck Akıl sağlığı yolculuğu hakkında açık sözlü olan oyuncu, geçtiğimiz günlerde geçmişte kendisine vereceği tavsiyeyi paylaştı.

Zachary, E’ye özel olarak “Kendinizi sevin, ayrıca havalı olmaya çalışmayı bırakın,” dedi! 14 Mart galasından haberler Shazam! Tanrıların Öfkesi. “Havalı çocuklarla takılmana gerek yok. Kim olduklarını bile bilmiyorlar.”

42 yaşındaki, “tüm bu şeylerin tamamen yapay olduğunu” ekleyerek, popülerliği daha da derinleştirdi.

“Liseden mezun olduktan sonra kimsenin umurunda değil, önemseyen bir üniversiteye gitmedikçe ve sonra da üniversiteden sonra kimsenin umurunda değil” dedi. “İçindeki herkesi inciten tüm bu garip, kötü tıklama sistemi.”

Daha önce, karışık aktör anksiyete ve depresyonla mücadelesini detaylandırarak geçen Haziran ayında bir psikiyatri koğuşunda üç haftalık hayat kurtarıcı bir tedavi gördüğünü açıkladı. Anılarında, Radikal Aşk: Kendinizi ve Başkalarını Kabul Etmeyi ÖğrenmekZachary iyileşme yolculuğu hakkında daha fazla fikir verdi – başkalarına yardımcı olacağını umduğu bir hareket.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368204/zachary-levi-shares-message-to-his-younger-self-amid-mental-health-journey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir