Zachary Levi İntihar Düşünceleriyle Mücadele Etmek Üzerine Düşünüyor


Zachary Levi akıl sağlığıyla yıllarca mücadele ettikten sonra iyileşme yolunu yansıtıyor.

bu Shazam! aktör hatırlattı İnsanlar “Gerçeği doğru bir şekilde görmediğini” sözlerine ekledi, “Tek gördüğüm kıyamet ve kasvetti ve kendimi bulamadım ya da ondan çıkış yolumu bulamadım.”

41 yaşındaki diye devam etti, “Dışarıdan bakan herkes, ‘Bu adam çok heyecanlı. O bir TV şovunun başrolüydü, Broadway’i, bunu ve bunu yaptı – pek çok kutuyu işaretledi’ diye düşünebilir.”

Ancak aktöre göre, Hollywood’daki statüsü onu mücadelelerden muaf tutmadı. Bugünlerde Levi, hikayesinin diğerlerinin zihinsel sağlıklarıyla boğuşmasına yardımcı olabileceğini umuyor. “Bu dünyada başka bir şey yapmazsam,” dedi. İnsanlar“İnsanların sevildiklerini, sevilmeye değer olduklarını ve kendilerine yatırım yapmaya değer olduklarını anlamalarını istiyorum.”

Yeni anılarında, Radikal Aşk: Kendinizi ve Başkalarını Kabul Etmeyi Öğrenmek, ayna alum, depresyon ve anksiyete ile yaşamı boyunca sürdürdüğü mücadeleler hakkında yazıyor ve 2017’de Los Angeles’tan Austin, Teksas’a taşındıktan sonra kendisini “umutsuz ve yalnız” hissettiğini ve “zihinsel bir çöküş” yaşadığını hatırlatıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336278/zachary-levi-reflects-on-struggling-with-suicidal-thoughts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir