Zach ve Tori Roloff Yeni Doğan Oğlunun Akondroplazi Tanısını Paylaşıyor


Zach Roloff ve Tori Roloff‘ yeni doğan oğullarının gelişinden haftalar sonra gelen teşhisi hakkında açılıyor.

ile bir röportajda Bize Haftalık25 Mayıs’ta yayınlanan yıldızları Küçük İnsanlar, Büyük Dünyakim karşıladı Josiah Nisan ayı sonlarında, bir tür genetik hastalık olan akondroplazisi olduğunu paylaştı. Ancak çiftin belirttiği gibi, akondroplazisi onu tanımlamıyor. Zach, çıkışa “Akondroplazisi olan bir çocuk” dedi. “Bu onun kimliği değil.”

Göre Johns Hopkins Tıpakondroplazi, daha kısa boylara yol açabilen bir iskelet displazisi şeklidir ve kuruluş, “akondroplazili kişilerde yetişkin boyunun 42 ila 56 inç arasındadır.”

Zach ve Tori’nin paylaştığı gibi, çocukları da dahil olmak üzere aile üyelerinden bazıları Jackson Roloff5 ve Lilah Roloff2 ve annesi Amy Roloff– akondroplazi var. Zach’in babası, Matt RoloffDiastrofik displazi var.

“Çok fazla kaynağımız var,” dedi Tori, “ve Zach ve benim sahip olduğumuz özgüvene sahip olmayan birçok ebeveyn var.” TLC yıldızlarının da belirttiği gibi, platformlarını akondroplazisi olan kişilerin savunucusu olmak için kullanmaya devam etmeyi planlıyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332578/little-people-big-world-zach-and-tori-roloff-share-newborn-son-s-achondroplasia-diagnosis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel