Zach Shallcross Kimdir? ‘Bekar’ Yıldızı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Zach Shallcross Kimdir? 'Bekar' Yıldızı Hakkında Gerçekler - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Zach, prömiyeri 23 Ocak’ta yapılacak olan ‘The Bachelor’un 27. sezonunun yıldızı.
  • Daha önce ‘The Bachelorette’in 19. sezonundaydı ve fantezi süitleri bölünmeden önce Rachel Recchia ile çıkmıştı.
  • Zach’in amcası, ‘Seinfeld’de rol alan Patrick Warburton.

yeni bir sezon Bekâr Başlamak üzere! 27. sezon yayınlanacak Zach Shallcross aşkı bulma yolculuğunda. Zach, içlerinden birinin hayatının geri kalanını birlikte geçirmek istediği kadın olmasını umarak 30 kadınla tanışarak başlayacak.[Zach’s] 30 yılı aşkın süredir evli olan ebeveynler, ona gerçek aşkın nasıl bir şey olduğunu gösterdiler,” Zach’s ABC biyografisi ortaya çıkarır. “Onun için belirledikleri standardı yansıtan bir aşk bulmaya çalışıyor ve bir hayat arkadaşı ararken onları akıllarında tutmayı planlıyor.”

zach çaprazlama
Zach, ‘The Bachelor’un 27. sezonu için. (ABC)

Zach, 19. sezondayken yerleşme konusundaki niyetini çok net bir şekilde ortaya koydu. bekarlığa veda. Şimdi sürücü koltuğuna oturacak ve bir kadının da aynı standartlara sahip olacağından umutlu. Aşağıda Zach hakkında daha fazla bilgi edinin:

‘The Bachelorette’de Zach’e Ne Oldu?

Zach 19. sezondaydı. bekarlığa vedanerede çıktığı rachel recchia. Zach, üçüncü haftada gülünü kabul edince Rachel’ın peşine düşmeyi seçti. İkisi derin bir bağ kurdu, ancak fantezi süitinde, Zach kalan üç kişiden biriyken işler onlar için dağıldı. Kameralar kapalıyken, Zach ve Rachel umduğu gibi bağlantı kuramadı.

Zach ertesi sabah, “Din, siyaset ve tüm bu şeyler hakkında önemli bir konuşma yapıyoruz ve Rachel benim bu yaşta evliliğe hazır olmadığım korkusunu dile getirdi,” diye açıkladı Zach. “Bunun için endişelenme, senin için buradayım gibiyim. Ama gerçekten kararlıydı. Ben… bana ikinci bir tahminde mi bulunuyorsun? Bu bir sürpriz oldu. Sanki iki yabancı gibiydik.” Zach, Rachel’ı suçlamalarıyla “cepheye koymakla” suçladı ve onun için “birdenbire ortaya çıktığını” söyledi.

Zach, fantezi süitinde Rachel’ın kendisiyle “gerçek dışı” davrandığını hissettiğini söyledi ve Rachel’ın kendisini sorgulamasıyla “gafil avlandığını” hissettiğini itiraf etti. Son üç gül töreninden önce Zach, nasıl hissettiğini anlatmak için Rachel’ı kenara çekti. Ona gitme zamanının geldiğini ve işlerin biraz garip bir şekilde sona erdiğini söyledi.

Ancak birkaç ay sonra ikili bir araya geldi. Finalden Sonra yükseldi ve arası iyi görünüyordu. Zach ve Rachel birbirlerinden özür dilediler ve o sadece fantezi odasında ondan netlik kazanmaya çalıştığını açıkladı. “Oraya varıp varamayacağımızı görmek istedim,” diye açıkladı. “Nihayetinde yapamadım ama diğer taraftan çıkıp çıkamayacağımızı görmeye çalışmıyorsam seni böyle bir şeye sokacakmışım gibi hissetmeni asla istemedim.”

Zach Ne İş Yapar?

daha önce göründü bekarlığa vedaZach, Teksas’ta Oracle’da teknoloji satış yöneticisi olarak çalıştı. “Benim rolüm, Houston’daki işletmelerin mevcut yazılımlarını, platformlarını ve altyapılarını geliştirmelerine, genişletmelerine ve bunlardan yararlanmalarına stratejik olarak yardımcı olurken onları Oracle’ın portföyünün sunduğu şeyler konusunda eğitmekten oluşuyor.” LinkedIn diyor. Ağustos 2019’dan beri danışman olarak başlayıp Kıdemli Müşteri Yöneticisine kadar giden şirkette çalışıyor.

zach çaprazlama
Zach, ‘The Bachelor’un bir gecesinde. (ABC)

Zach Üniversiteye Nerede Gitti?

Zach, California Polytechnic Eyalet Üniversitesi’ne katıldı. Lisans derecesini 2019 yılında Pazarlama alanında yoğunlaşarak İşletme alanında aldı.

Zach Kolej Futbolu Oynadı

Zach, Cal Poly’de eğitimine ek olarak, beş yıl boyunca okulun 1. Bölüm futbol takımındaydı. Altı maç oynadığı 2015 sezonunda takımda çıkış yapmadan önce 2014 yılında Kırmızı Gömlek olarak başladı. Zach öncelikle hücum hattında Sağ Tackle oynadı.

Zach’in Amcası Kim?

Zach’in amcası Patrick WarburtonDavid Puddy’yi kim oynadı? Seinfeld. Ayrıca bir dizi başka oyunculuk kredisi var. Patrick, Zach’in memleketi randevusunda aile üyelerinden biriydi. bekarlığa vedave hayranlar onu oyuncu olarak tanıdıklarında şok oldular. Patrick, Zach’in annesinin erkek kardeşidir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-zach-shallcross-the-bachelor-4818080/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir