Zach Shallcross, 27. Sezonun ‘Bekar’ Oldu – Hollywood Life


Zach Shallcross, 27. Sezonun 'Bekar' Oldu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

27. Sezon Bekâr öncülüğünü yaptı – Zach Shallcross! 26 yaşındaki oyuncu, seride ilk olarak 19. sezonda ortaya çıktı. bekarlığa vedaama ayrıldı Rachel Recchia feci bir fantezi süit randevusundan sonra. Şimdi, bir kez daha aşkı aramaya hazır ve önümüzdeki sezonda 30 kadından oluşan bir havuzla çıkmaya başlayacak. Bekâr. Duyuru, finalin canlı bölümünde yapıldı. bekarlığa vedaZach heyecan verici haberi kutlamak için ortaya çıkıyor.

Zach, sezonun bu sezonunda Rachel ile ilk bire bir randevularından birine sahipti. bekarlığa veda. Sezon ilerledikçe Rachel, Zach’in ailesiyle başarılı bir görüşme yaptı ve ona aşık olduğunu söyledi. Ne yazık ki, ikisi fantezi süit randevularında kameranın dışında vakit geçirirken işler tersine döndü. O sırada 25 yaşında olan Zach, Rachel’ın nişanlanmaya hazır olup olmadığını sorgulamaya başladığını açıkladı. Ona taahhütte bulunmaya hazır olduğuna dair güvence verdi, ancak gece boyunca aralarında işlerin “kapalı” olduğunu söyledi.

zach willcross rachel recchia
Zach Shallcross, Rachel Recchia ile ‘After the Final Rose’da. (ABC)

Ertesi gün Zach, Rachel’ın “asılsız” olduğunu hissettiğini itiraf etti ve ilişkilerini sorgulamaya başladı. Bir sonraki gül töreninden önce onu bir kenara çekti ve ilişkiyi bitirdiler. Rachel ve Zach, 13 Eylül’deki finalin canlı bölümünün birinci bölümünde yüz yüze geldiler ve işlerin gidişatından dolayı birbirlerinden özür dilediler. Ayrılıktan yaklaşık dört ay sonra gerçekleşen yeniden bir araya geldikten sonra işleri çok dostane bir şekilde bitirdiler.

rachel recchia zach willcrossa ven jones
Rachel Recchia, Zach Shallcross ve Aven Jones ile ‘The Bachelorette’de. (ABC)

Rachel ve Zach için işler kötüye gittiğinde hayranlar harap oldu, ancak neyse ki izleyiciler (umarım) yine de onun aşkı bulduğunu görecekler. Bekâr Ocak 2023’ün başında ABC’de 27. sezonuyla geri dönüyor. Bu arada, yine de, franchise hayranları kontrol edebilir cennette lisansbu sezondan birkaç erkeğin yer aldığı bekarlığa veda. Şov, 8. sezonuyla 27 Eylül’de saat 20:00’de ABC’de geri dönüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/zach-shallcross-the-bachelor-season-27/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir