Zach Gilford, Karısının Suçlu Zihinlerdeki Rolünü Öğrendiğinde


Suçlu Zihinler: Evrim için bir aile meselesidir Zach Gilford.

bu Cuma gecesi ışıkları şap eşi tarafından katıldı kiele sanchez Paramount+ yeniden başlatıldığında Suçlu Zihinler, 24 Kasım’da iki yeni bölümle geri döndü. Ve bu, çiftin hayranları için bir haber olsa da, Gilford özel olarak E’ye açıkladı! Yapım aşamasındaki oyuncu kadrosuna kendisinin de şaşırdığı haberi geldi.

E’ye özel olarak “Aslında işe gidiyordum” dedi! Haberler. “Kelimenin tam anlamıyla karıma veda öpücüğü veriyordum ve o telefonuna baktı ve ‘Az önce karını oynamak için bir teklif aldım’ dedi. Suçlu Zihinler.'”

yeni taksit için Suçlu ZihinlerGilford, flama tarafından tanımlandığı gibi “karanlık bir tarafı ve ölüm takıntısı olan küresel bir siber güvenlik firmasında operasyon analisti” Elias Voit’i canlandırıyor. Ve ikinci bölümün son anlarında ortaya çıktı ki, Glades aktris Elias’ın şüphelenmeyen karısını oynuyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355478/how-lessigreatercriminal-minds:-evolutionlessigreater-s-zach-gilford-found-out-he-d-be-co-starring-with-his-wife?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir