Zach Gilford, ‘Criminal Minds’ Revival: Exclusive’de Katil Rolü Taklit Etti – Hollywood Life


Zach Gilford yeni rolünde karanlık tarafı kucaklıyor. bu Cuma gecesi ışıkları şap, dizinin karanlık bir tarafı ve ölüm takıntısı olan UnSub’ı Elias Voit’i canlandırıyor. Pandemi sırasında Elias bir seri katiller ağı kurmaya başladı ve BAU şimdiye kadarki en büyük tehdidiyle karşı karşıya. HollywoodYaşamı Zach ile canlanma serisinin orijinal şovla nasıl kıyaslandığı hakkında ÖZEL bir şekilde konuştu.

Zach Gilford
‘Criminal Minds: Evolution’da Zach Gilford. (Önemli+)

“UnSub ile eve gidiyoruz. Bana daha önce söylediler. Onlarla hiç eve gitmedik gibiler. Bunu birkaç kez söyledim ama bu canavarlar insan ve onlara karşı duyarlı olalım demek istemiyorum. Ama bir hayat yaşamaları gerekiyor,” diye açıkladı Zach. “Her gün, bütün gün insanları öldürüyor olamazlar. İşleri var, aileleri var veya hepsinin ebeveynleri var. Yani bu, şeytani şeyler yapmadıkları zaman kim oldukları gibi bir şey mi? Ve dünyada bir insan olmakla gölgelerdeki bu canavar olmak arasında nasıl gidip geliyorlar?”

Zach için oyuncu kadrosuna katılmak Suçlu Zihinler canlanma onun için hiç akıllıca değildi. “Yani, ne zaman Suçlu Zihinler gösterilerine katılmanı istiyor, evet diyorsun. Bu çok şaşırtıcı, ikonik bir gösteri. Bu kadar hayran kitlesine sahip olduğunu bile bilmiyordum” dedi.

Suçlu Zihinler başlangıçta Şubat 2020’de COVID-19 pandemisinin vuruşundan hemen önce sona erdi. Canlanma, pandemi sonrası bir dünyada gerçekleşiyor ve CBS’den Paramount+’a taşındı. “Biz bu dünyayı seviyoruz. Ama şimdi biraz farklı yapacağız. Onu biraz yükselteceğiz ve buna dahil olmak çok havalı. Tüm sezon boyunca takip ettikleri Şüpheli olmak… Yani, bunun bir onur olduğunu söylemek kulağa hoş geliyor ama gerçekten öyle,” diye ekledi.

Bu, Zach’in bugüne kadarki en karanlık rollerinden biri. Bu rolü ve diğer herhangi bir rolü oynama yöntemini açıkladı. “Hazırlığım – tembel olduğum için değil, bu benim yöntemim olduğu için – senaryoyu okuyorum” dedi. HollywoodYaşamı. “Bunu alaycı bir şekilde söylemiyorum, senaryoyu ilk aldığımda okudum. Her zaman değişiklikler vardır. Çekimden önceki gece gibi tekrar okudum. Cümleleri çok hızlı ezberleyebilirim ve sete girdiğinizde çok şey bulursunuz. Aslında yönetmen ve diğer oyuncularla çalışıyorsunuz.

Zach Gilford
Elias Voit rolünde Zach Gilford. (Önemli+)

Devam etti, “Tüm kararlarınızı oraya varmadan önce verdiyseniz, aslında çok düşünceli bir aktör değilsiniz çünkü o zaman sadece sahnede geziniyorsunuz ve başka kimsenin katkıda bulunmasına izin vermiyorsunuz. Bu işte sevdiğim şey, tamamen işbirliğiyle ilgili olması. Herkesin parmak izi üzerinde, bu yüzden bu yaylarda bu karakterleri derinlemesine düşünen yazarlarla çalıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. O kadar işbirlikçidirler ki, ne zaman bir şeye çarpsam durup ‘Hadi konuşalım’ derler. Hadi çözelim. Daha iyi hale getirelim.’ Ve her zaman oraya varmışız gibi hissediyorum. Onunla çalışmak çok güzel oldu.”

Suçlu Zihinler: Evrim orijinal oyuncu kadrosunun dönüşlerini içerecek Joe Mantegna, AJ Aşçı, Kirsten Vangsness, Ayşe Tyler, Adam Rodriguezve Paget Brewster. 10 bölümlük sezon, Şükran Günü’nde Paramount+’a özel iki bölümle prömiyer yapacak. Prömiyerin ardından, yeni bölümler her hafta Perşembe günleri yayınlanacak ve 15 Aralık’ta sezon ortası finali yapılacak. Gösteri daha sonra 12 Ocak’ta yeni bölümlerle geri dönecek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/zach-gilford-criminal-minds-evolution-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir