Zach Braff ve Florence Pugh İlişki Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


Floransa Pugh ve Zach Braff


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Sahip olmak Zach Braff47 ve Floransa Pugh, 26, istifa mı etti? Yaklaşık dört yıllık flörtün ardından hayranların düşündüğü kesinlikle bu ve hepsi de Floransa’nın yakın zamanda İspanya’nın İbiza kentine yaptığı gezi yüzünden. İngiliz aktris, oyuncuyla sevişirken fotoğraflandı Will Poulter29, 23 Mayıs’ta plajda mayolarıyla. Midsimmar başrol oyuncuları birbirleriyle çok rahat görünüyordu, ama Florence onu aldı Instagram Hikayeleri onun ve Will’in çıkmadığını açıklığa kavuşturmak için. “Seksi göründüğümüzü söylediğiniz için teşekkürler… seksi yaptığımız anlamına gelmez” dedi. bu Karadul aktris, o ve Zach’in hala birlikte olup olmadığını netleştirmedi.

Peki, Florence ve Zach nasıl tanıştılar ve şimdiye kadar bir çift olarak öne çıkan anlarından bazıları nelerdi? Bu ilişki zaman çizelgesinde çiftin yıllarca süren ortaklığına bir göz atıyoruz.

Zach Braff ve Florence Pugh
Zach Braff ve Florence Pugh Nisan 2019’da New York’ta (Fotoğraf: Splashnews)

Ağustos 2018: Zach ve Florence birbirine bağlı

Zach ve Florence’ın romantizmi, Instagram’daki gönderilerini “beğenmeye” başladığı Ağustos 2018 civarında başladı. Aynı ay, ovma şap, filmdeki performansı için Twitter’da Florence’ı herkesin önünde övdü Leydi Macbeth. “Dün gece düşünmekten kendimi alamadığım inanılmaz bir film izledim: @Florence_Pugh’un başrolde olduğu ‘Lady Macbeth’,” Zach tweetlendi. “Güzel bir şekilde yönetilmiş, çekilmiş, oynanmış vs. Çok üzücü, o yüzden önceden uyaralım. Floransa bir film yıldızı.”

Nisan 2019: Florence, Zach’in kısa filminde yer aldı

Görünüşe göre onlar çıkmaya başladıktan sonra Zach, kısa filminde rol alması için Florence’ı işe aldı. Oraya Varmak İçin Geçen ZamandaNisan 2019’da piyasaya sürüldü. Yıldızlar arasındaki alevi gerçekten ateşleyen şeyin proje olması muhtemel.

Kasım 2019: Zach ve Florence Instagram’da ilk kez sahneye çıkıyor

Florence, sevgilisinin sosyal medyasında ilk kez Ekim 2019’da ortaya çıktı. Zach, Floransa da dahil olmak üzere birkaç arkadaşının fotoğrafını yayınlamış ve şunu yazmıştı: “Sevdiğim insanlar.” Ancak çift, bir sonraki aya kadar halka açık bir fotoğraf için bağlantı kurmadı. bir grup fotoğrafı paylaştı Disneyland’den. Florence ve Zach, Zach’in “@disneyland#Disneyland #HappiestPlace’de destansı bir gün” yazısıyla paylaştığı enstantane fotoğrafta yan yana poz verdiler.

Nisan 2020: Floransa, Zach’in doğum gününü kutluyor

Aylarca flört ettikten sonra Florence, Nisan 2020’de Zach’in onuruna erkek arkadaşına Instagram’da haraç ödedi. 45. doğum günü. Zach’in köpeğinin üzerinde uyuduğu bir fotoğrafını paylaşan Florence, “Bugün bulutların gri olmasından daha geniş gülümseyeceğiz. 6 Nisan ve biz coşkuyla kutluyoruz! Bu özel kişi için mutlu yıllar dilekleri, boogies ve şerefe. Bu baloncukları kaldırın ve sallayın!”

Florence’ın paylaşımı, çiftin 21 yıllık yaş farkını eleştiren hayranlardan tepkilere yol açtı. Buna karşılık olarak, Florence nefret edenlerine bir anda ateş püskürdü. tutkulu video. “Bana kimi sevip sevmeyeceğimi söylemene ihtiyacım yok ve hayatımda asla, asla birine sevip sevemeyeceklerini söylemem.” Şahin göz yıldız açıkladı. “Burası senin yerin değil. Ve gerçekten seninle hiçbir ilgisi yok. Ona yaptığın suistimal, bana yaptığın suistimaldir.”

Aylar sonra, Kasım 2020’de Zach, bir röportajda Floransa’nın ilişkilerini savunduğu hakkında konuştu. Bay Porter. Zach, “Kelimenin tam anlamıyla oturdu, telefonuna kayıt yaptı ve bunu söyledi” dedi. “Düşündüm ki: Bu kadar zeki ve açık sözlü bir şeyi nasıl takip edebilirim? O yüzden tercih etmedim.”

Mart 2021: Florence ve Zach evlilik söylentilerini alevlendirdi

Florence ve Zach, köpekleriyle gezintiye çıkarken evlendiklerine inanan hayranlarına sahip oldu Billie Mart 2021’de Los Angeles civarında. Zach sol elinde bir bando takıyordu ama Florence’ın yüzüğü yoktu. Evlilik spekülasyonu aslında Ocak 2021’de başlamıştı. Kozmopolitan bir arkadaşının Floransa’dan “FPB” olarak bahsettiğini ve çoğu kişinin “Florence Pugh-Braff” anlamına geldiğini belirtti. Görünüşe göre, Florence ve Zach hiç evlenmediler.

Zach Braff ve Florence Pugh
Zach Braff ve Florence Pugh, Şubat 2020’de WME Oscar partisinde (Fotoğraf: Mega)

Temmuz 2021: Florence, Zach ile ilişkisini savunuyor

Florence bir kez daha Zach’le ilişkisini savunmak için sesini yükseltmek zorunda kaldı. “Bekledikleri kişi olmamasının insanları rahatsız ettiğini düşünüyorum” dedi. Pazar Zamanları Temmuz 2021’de. Florence, “Ama bu benim hayatım ve insanları memnun etmek ya da daha iyi bir manşet ya da hikaye yapmak için hiçbir şey yapmıyorum,” diye ekledi. “Ben de insan olmak istiyorum!”

Ocak 2022: Florence ve Zach randevu gecesinin tadını çıkarıyor

Florence ve Zach, Ocak 2022’de Kaliforniya, Batı Hollywood’daki San Vicente Bungalows’ta bir akşam yemeği randevusu için dışarı çıktılar. Küçük Kadınlar star, desenli dalgalı bir kazak, siyah pantolon ve fuşya topuklu ayakkabılar giydi. Bahçe Devlet aktör, siyah bir ceketin altına siyah bir bluz ve ten rengi ekose pantolon ve uyumlu çizmeler giydi.

Mayıs 2022: Florence ve Zach ayrılık söylentilerini alevlendirdi.

Florence, onun ve Will’in İspanya gezisinden sonra çıkmadıklarını iddia etse de, Zach ile olan ilişkisinin durumunu ele almadı. Bu, hayranların gerçekten ayrıldıklarını düşünmelerine neden oldu. İçinde onun ifadesi IG Stories ile paylaştığında Florence, kendisi ve Will hakkındaki söylentilerin “biraz aptallaşmaya başladığını” söyledi. “Bu işin doğası gereği, bazen gizliliğinizin paparazziler tarafından tamamen yok edilmesi olduğunu anlıyorum, ancak bu şeyleri üretmek aslında yarardan çok zarar veriyor” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/zach-braff-florence-pugh-relationship-timeline-4746941/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir