Zach Braff, “Shrinking” Üzerine “Scrubs” Buluşmasını Övdü: Özel – Hollywood Life


Zach Braff


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

12 yılı aşkın bir süre sonra Scrubs Bitti, kurşun yıldız Zach Braff ve yaratıcı Bill Lawrence hala işbirliği yapıyoruz! 47 yaşındaki Zach, Bill’in yaklaşan Apple TV+ komedi dizisinin sekizinci bölümünü yönettiğinde ikili yeniden bir araya geldi. Küçülenoynadığı jason segel ve Harrison Ford. Zach, 54 yaşındaki Bill ile sohbet etmek için durduğunda onunla tekrar çalışmaya başlama deneyiminden övgüyle söz etti. HollywoodYaşamı şovun 24 Ocak’ta New York’taki kırmızı halı galasında ÖZEL bir röportaj için.

Zach Braff ‘Shrinking’ galasında (Fotoğraf: Shutterstock)

Zach fışkırarak, “Bill ile çalışmayı seviyorum,” dedi. “İkinci bölümü ben yönettim. Ted Kement ve bu dizinin sekizinci bölümünü ben yönettim” dedi. Bilmeyenler için Bill ayrıca yarattı Ted Kement ile Jason Sudeikis, Brendan Avıve Joe Kelly. Emmy Ödüllü dizinin ilk sezonundan kötü şöhretli “Biscuits” bölümünü yönetmesi için Zach’i görevlendirdiler.

Zach’in Bill’le yıllardır süren ilişkisi hakkında söyleyecek daha olumlu şeyleri vardı. “Göz göze geliyoruz. Birbirimizin hassasiyetlerini ve birbirimizin mizah anlayışını anlıyoruz” dedi. “Birlikte işbirliği yapmayı seviyoruz.”

Bill Lawrence
Bill Lawrence “Shrinking” galasında (Fotoğraf: Shutterstock)

Küçülen karşılaştırılıyor Ted Kement, çünkü bu, Apple TV+’ta kendini iyi hissettiren başka bir komedi programı. Artı, Bill aslında (27 Ocak’ta prömiyeri olan) şovu başkası olmadan yarattı. Ted Kement koparma yıldızı Brett Goldstein. Ama Zach hem şovlarda çalıştı hem de o düşünüyor Küçülen – karısının ölümüne yas tutan bir terapisti araştıran – “daha karanlık” Ted Kement.

Zach, “Bence ortak olan tek şey, ikisinin de bir mizah karışımı olması ve aynı zamanda kalbinizi kırmaları,” diye açıkladı. “Bir saniye gülebilir ve ertesi saniye ağlayabilirsiniz. İşte burada örtüşüyorlar. Ama onun dışında oldukça farklılar” dedi. “Sanırım bu gösteri [Shrinking] bazen biraz daha koyu. Çok komik, ama gerçek bir şekilde kederle başa çıkıyor. Bu yüzden muhtemelen biraz daha karanlık olduğunu söyleyebilirim.”

jason segel
Jason Segel, “Shrinking”in başrolünde (Fotoğraf: AppleTV+)

Zach’in kariyeri, JD olarak oynadığı günlerden beri yavaşlamadı. Scrubs. Emmy adayı, yaklaşan komedi-drama filmini yarattı, yazdı ve yapımcılığını üstlendi. İyi bir insan. 24 Mart’ta vizyona girecek olan filmde Zach’in eski kız arkadaşı rol alıyor. Floransa Pugh ölümcül bir kazanın ardından müstakbel kayınpederi ile beklenmedik bir ilişki kuran Allison adında bir kadın olarak.

Zach, aynı zamanda başrolde yer alan proje hakkında “Gerçekten çok iyi” dedi. morgan freeman ve Molly Shannon. “Bu da komedi ve dramın bir karışımı” diye ekledi. “Umarım insanlar beğenir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/zach-braff-bill-lawrence-scrubs-reunion-shrinking-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir