Zac Efron’un Tüm Filmlerini Sıraladık. Rica ederim.


Abs’nin koruyucu azizini kutlamanın zamanı geldi: Zac Efron.

En sevdiğimiz bin yıllık kalp atışlarından biri 18 Ekim’de 35 yaşına giriyor, bu da iki anlama geliyor. 1. Evet, zaman hepimizin yüzüne tokat attı. 2. Sırada Efron’un oynadığı favori bir filmin yeniden izlenmesi var. Ama hangisini seçmeli? Tabii ki, onun gibi müzikal anlardan oluşan repertuarından seçim yapabilirsiniz. saç spreyi veya En Büyük Şovmen. Ya da belki de gitmeyi tercih edersin Lise Müzikali 3 veya tekrar 17her ikisi de onun fiziksel gücünü vurgular. Sonra tekrar, komedi pirzolası tam ekranda komşular ve Kirli Dede. Menzil, senin adın Zachary David Alexander Efron!

Hangi Efron filminin en iyi olduğuna karar vermeye çalışmak, E’de dostane ama ateşli bir tartışmaya yol açan bir sohbeti ateşledi! Haber ofisleri. Çekimler, gömleği olmayan adamın kendisinden daha ateşliydi, bilirsiniz, Instagram hesabımızda sadece birkaç kez öne çıktık. Ve böylece, 401K’sı olan aklı başında bir insanın yapacağı şeyi yapmaya karar verdik: Onun tüm uzun metrajlı film gezilerini sıraladık.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1258257/we-are-ranking-all-of-zac-efron-s-moviesyou-can-bet-on-having-feelings-about-it?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir