Zac Efron ‘Lise Müzikali’nden East High’a Döndü – Hollywood Life


Zac Efron 'Lise Müzikali'nden East High'a Döndü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ©Walt Disney Co./nezaket Everett Koleksiyonu

Zac Efron kafasını oyuna soktu! 34 yaşındaki aktör, Salt Lake Hgh School East’in (hayranları tarafından East High olarak bilinir) dışında bir fotoğrafını paylaştı. Lise Müzikali) 22 Temmuz Cuma günü. Muhteşem yeni fotoğraf, Zac’in popüler Disney Channel Orijinal Filminin Disney+ yeniden başlatmasında Troy Bolton olarak klasik rolünü yeniden oynama olasılığı karşısında hayranları heyecanlandırdı.

Zac, bir övgü olarak yumruğunu havaya kaldırırken tamamen siyah bir kıyafeti salladı. Judd Nelson’ın 80’lerin klasiğindeki karakter Kahvaltı Klübü. Ayrıca gönderiye Simple Minds’ın klasik şarkısı “Don’t you unutma about me”den bir şarkı sözü yazdı. Kahvaltı Kulübü’nün kredi. Lisenin gerçek adı giriş yolunda basılıyken, Doğu Lisesi’nin bir yüzyılını kutlayan dev bir pankart, “Doğu Lisesi 100 Yıllık Gelenek” yazan bir şekilde sergilendi.

verilen Lise Müzikali Referans olarak, hayranlar Zac’i tekrar Wildcats formasıyla görmeyi umarak hemen yorum yapmaya başladılar. Birçok kişi takım hakkında alıntı yaptı, ancak diğerleri onu bir kez daha “Breaking Free” görmek için daha yüksek umutlara sahipti. “Umarım bu, sen ve Vanessa’nın başrol oynadığınız anlamına gelir. [High School Musical: The Musical: The Series]” diye yazdı bir hayran. “Birleşme mi? HSM4??? Ne anlama geliyor?” başka bir kişi yorum yaptı.

Zac Efron 'Lise Müzikali'nden East High'a Döndü – Hollywood Life
Zac, orijinal ‘HSM’ dizisinde Troy olarak ün kazandı. (©Walt Disney Co./Everett Collection’ın izniyle)

Yakın zamanda East High’a dönen tek Yaban Kedisi Zac değil. onun yardımcı yıldızı Vanessa Hudgens gönderdi video Haziran’da okulun önünde kendini Troy ve Gabriella’nın imzası olan “Breaking Free” şarkısıyla ayarladı. Yeni kliplerle hayranlar, ikilinin geri dönüp dönmeyeceğini görmek için açıkça istekli.

Wildcat’in yeniden bir araya gelme olasılığı çok uzak görünmüyor! Zac, Mayıs ayında yaptığı bir röportajda fikre açık olduğunu itiraf etti. E! Haberler. “Geri dönüp o ekiple çalışmak için herhangi bir fırsata sahip olmak çok harika olurdu” dedi. “Kalbim hala orada. Bu inanılmaz olurdu. Umarım gerçekleşir.”

Geri dönüş yapıp yapmamalarına bakılmaksızın, Vanessa mecazi meşaleyi başka bir yükselen yıldıza devretti. Olivia Rodrigo, ile röportaj yaptığında Ekşi Met Gala’da şarkıcı, çünkü Olivia, Gabriella’yı oynuyor. HSMTMTS. Olivia, ikisinin “ruh kardeşler” olduğunu söyledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/zac-efron-east-high-school-musical-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir