Yüzüklerin Efendisi Yıldızlar Güç Yüzükleri İçin Ayağa Kalkıyor Oyuncular


Orta Dünya birleşik bir cephe gösteriyor.

İki oyuncunun ardından Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Ismael Cruz Cordova ve Lenny Henrytam olarak, çevrimiçi olarak ırkçı istismara maruz kaldıklarını ortaya çıkardı, orijinalinden oyuncular Peter Jackson üçleme yıldızlara desteklerini gösterdi.

7 Eylül’de, İlyas Ahşapüçlemede Frodo Baggins’i oynayan, bir fotoğrafı tweetledi kendisi ve başrol oyuncuları dominik monaghan ve Billy Boydsırasıyla Merry Brandybuck ve Pippin Took’u oynayan .

Fotoğrafta oyuncuların hepsi, farklı cilt tonlarında çeşitli Orta Dünya ırklarının kulaklarıyla Elfçe “Hepiniz Hoş Geldiniz” yazan özel gömlekler giyiyorlar.

Sean Astinaynı zamanda Samwise Gamgee’yi oynayan 7 Eylül’de aynı tasarıma sahip şapkalı bir fotoğrafını yayınladı.

Don Marshall tarafından tasarlanan giysi satın alınabilir sanatçının web sitesinde ve gelirin %50’si “POC’yi destekleyen bir hayır kurumuna” bağışlanacak.

Buna ek olarak, Córdova ve Henry kendi oyuncu arkadaşlarından grup açıklaması şeklinde destek aldılar. 7 Eylül’de Córdova’nın Instagram hesabına gönderildi.

“Biz, oyuncu kadrosu Güç Yüzüklerimutlak dayanışma içinde ve benim gibi kadronun bir kısmının her gün maruz kaldığı amansız ırkçılığa, tehditlere, tacize ve tacize karşı bir arada olun” ifadesi kısmen okundu. “
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345253/how-lord-of-the-rings-stars-are-standing-up-for-rings-of-power-cast-after-racist-comments?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir