Yüzden Fazla Maskara Denedim – Bunu Anında Sevdim


Maskarayı, tam bir makyaj yapmaya özellikle meyilli hissetmediğim bir sabah kullandım. İşte bu noktada maskara özellikle işe yarar çünkü gözlerinize hayat katabilir ve çekiciliğinize gerçekte olduğundan çok daha fazla zaman harcamışsınız gibi görünmesini sağlayabilir.

Anında, çok yönlü fırçayı takdir ettim. Tutması kolay, çift kıllı fırçanın konik ucu iç ve dış kirpiklerime kolayca ulaşmamı sağladı ve bir tarafında daha uzun diğer tarafında daha kısa kıllar vardı. Daha uzun kıllar hacim oluşturmaya yardımcı olurken, daha kısa kıllar kirpiklerimin tabanından kaldırma eklememe izin verdi.

Formül? En azından söylemek gerekirse sorunsuz bir şekilde kaydı. Görünürde bir yığın yok. Dermatolog ve göz doktorunun onayladığı formül özellikle hassas gözlerime karşı nazikti çünkü peptitler ve sodyum hiyalüronat ve organik bezelye filiz özü gibi bileşenlerle doluydu. Maskara hissediyor Ve iyi görünüyor.

Beni sadece birkaç kaydırma aldı Liquid Lash Volumizer™ Maskara muhtemelen şimdiye kadar elde ettiğim en dolgun, en uzun kirpikleri elde etmek için. Basitçe söylemek gerekirse, ilk kullanımda maskaraya aşık oldum. Ve bir zorunluluk olan ofiste bütün bir gün dayandı. İleride, hayatınızın en iyi kirpiklerinin kilidini açmak için kendiniz alışveriş yapın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376281/i-ve-tried-over-a-hundred-mascaras-this-is-my-new-go-to-for-the-quickest-faux-looking-lashes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir