YouTuber David Dobrik, Eski Vlog Kadro Üyesi Tarafından 10 Milyon Dolara Dava Açtı


David Dobrik ve Jeff Wittek‘ın anlaşmazlığı resmen yasal sınırları aştı.

Edinilen mahkeme belgelerine göre E! 23 Haziran’daki haberler, eski Vlog Squad üyesi Wittek, Haziran 2020’de meydana gelen neredeyse ölümcül bir kazanın ardından “genel ihmal ve kasıtlı haksız fiil” ile ilgili olarak Dobrik’e 10 milyon dolar tazminat davası açıyor.

32 yaşındaki Wittek, Los Angeles, California’da yaptığı şikayette, 25 yaşındaki Dobrik’in eylemleri nedeniyle “ücret kaybı, hastane ve sağlık harcamaları ve kazanma kapasitesi kaybı” yaşadığını söyledi.

Wittek’in 2021 YouTube belgesel dizisinde, Bunu Evde DenemeyinYouTuber hem yüzüne hem de kafatasına zarar verdiğini söylediği olayın detaylarını paylaştı.

Bir grup vlogger’la Utah’ta bulundukları sırada komik bir video çekmeye çalıştığını anlatan Wittek, grubun bir noktada bir ekskavatör aracını bir göle yerleştirip insanları bir ipten sallamaya karar verdiğini söyledi. Wittek, videosunda, katılma sırası kendisine geldiğinde ekskavatörün sürücü koltuğunda Dobrik’in olduğunu söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335495/youtuber-david-dobrik-sued-for-10-million-by-former-vlog-squad-member-jeff-wittek-after-near-fatal-stunt?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel