YouTuber Annabelle Ham, Ölümünden Önce Spesifik Epilepsi İle Mücadele Etti


Youtube yıldız Annabelle jambonu epilepsinin onu tanımlamasına izin vermedi.

Aslında, 22 yaşındaki “hayatını kontrol etmesine izin vermeyi reddetti ve hayatı her zaman kendi şartlarına göre yaşadı”. yıkıcı ölümsevdiklerine göre.

“Annabelle’in ruhu bir nezaket ve şefkat ışığı gibi parlayarak etrafındaki herkesin hayatını aydınlattı”, onun onuruna düzenlenen ve etkileyicinin kız kardeşi tarafından paylaşılan bir GoFundMe kampanyasını okudu. Amelia jambonu Instagram Hikayesinde. “Bir odayı kimsenin yapamayacağı kadar aydınlatabilirdi. Annabelle her zaman herkesin ihtiyaçlarına duyarlıydı ve genellikle bir dansçıyı, bir şarkıcıyı, parti hayatını, bir cesaretlendiriciyi veya ihtiyacı olanlar için ağlayacak bir omzu temsil ederdi.”

Bununla birlikte, açıklamaya göre, Annabelle’in yolculuğu “yıllardır mücadele ettiği belirli bir epilepsi türünü içeriyordu.”

“Annabelle hepimiz için bir ilham kaynağıydı,” diye devam etti sayfa, “her gün hayattan zevk almak, mümkün olduğunca arkadaş edinmek ve her zaman iyi vakit geçirmek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380971/how-youtuber-annabelle-ham-refused-to-let-struggle-with-epilepsy-control-her-life-before-tragic-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir