Younger’dan Nico Tortorella, Bebeği Bethany C. Meyers İle Karşılıyor


Tanışmak Nico Tortorella Ve Bethany C. Meyers‘ genç olan.

bu Daha genç 34 yaşındaki yıldız ve 35 yaşındaki girişimci birlikte ilk çocuklarını karşıladılar ve yakın zamanda yeni doğan bebeğin adını açıkladılar.

“IП ᄂӨVΣ ЩIƬΉ ƬΉΣ DӨVΣ,” diye yazdı Nico instagram 13 Mart, çiftin bebekleriyle birlikte bir dizi enstantanesi ile birlikte. “Tanıtım Kilmer Dove Meyers Tortorella. Dünya’ya hoş geldin ufaklık.”

Bethany açıkladı ayrı yazı “uzun zamandır beklenen bebekleri 5 Mart’ta dünyaya giriş yaptı.” İsmi nasıl bulduklarına gelince?

Bethany, “Kilmer, büyükbabamın soyadı, annemin bakiresi,” diye açıkladı. “Güvercin çünkü Tortorella ‘kumru’ anlamına geliyor ve kısırlık yolculuğumuz boyunca bize kuşlar aracılığıyla geldi. Günlerdir güvercinler.”

Kilmer, ilk çıkışını Nico ve Bethany için de önemli bir zamanda yaptı. be.come projesi kurucusu olarak daha önce kaydetti39, çift için şanslı bir sayıdır ve 3/9’un evlilik yıldönümleri ve bebeğin doğum tarihi olduğunu ekler. Ve Bethany’ye göre Kilmer “39 hafta + 3 günlük, 21:39’da… bunu telafi edemez!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367942/lessigreateryoungerlessigreater-s-nico-tortorella-welcomes-baby-with-bethany-c.-meyers?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir