You Showrunner, Penn Badgley’nin Yeni Sezon 4 Rolünü Açıkladı


Netflix hitinin yeni yönetmenine “Merhaba Sen” demek istiyoruz.

Bu doğru, dördüncü sezon için yönetmen koltuğunda özel biri oturuyor. Sen: Joe Goldberg’in kendisi, Penn Badgley. şovmen Sera Kumar Penn’in sette bir sahne canlandırmasını izlerken kulaklık taktığı bir kareyi paylaşarak haberi doğruladı.

Sera, “Bu sezon yeni bir yönetmen tuttuk ama o gösteriyi gerçekten çok iyi biliyor gibi görünüyor” diye yazdı.

Penn’in başrol oyuncuları haberi hızlı bir şekilde kutladılar. Sen yeni gelen lukas gage “Doğal bir!” yorumunda bulundu. ve sezon iki favori Jenna Ortega “Şaka yapıyorsun!!! Çok havalı.”

James Scullyİkinci sezonda Penn’in ekrandaki rakibi Forty’yi oynayan , benzer bir duyguyu dile getirdi: “Vay vay vay vay sanki daha fazla rüya görmemiş gibi.”

Onu tekrar söyleyebilirsin!

Film çekerken yönetmenlerden “her zaman” aldığı notu Temmuz ayında açan Penn için bu kesinlikle tam bir döngü anı. Sen. Spesifik olarak, Penn onun hakkında açıkladı ezilmiş Mastürbasyon sahnelerini “daha az ürkütücü” hale getirmesi talimatını verdiği bir podcast’te, “‘Gözlerini kapat ya da daha hızlı ya da daha yavaş git’ diyorlar. ‘Ne? Bu adam insanları öldürüyor ve sokakta masturbasyon yapıyor. Benim ürkütücü yaptığımı mı söylüyorsun? Nasıl oluyor da ürkütücü yapan benim?'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340825/you-showrunner-reveals-penn-badgley-s-new-season-4-role?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir