Yönetmen Paul Haggis İtalya’da Cinsel Saldırı İddiasıyla Tutuklandı


Paul Haggis yeni cinsel saldırı iddialarıyla karşı karşıya.

19 Haziran’da Oscar ödüllü Kaza Müdür, Güney İtalya’nın Ostuni kasabasında cinsel saldırı ve ağır kişisel yaralanma suçlamalarıyla gözaltına alındı. Çeşitlilik ve İtalyan gazetesi Corriere de la Sera.

Haggis’in uzun süredir kişisel avukatı olan “İtalyan Hukuku uyarınca kanıtları tartışamam” Priya Chaudhry yaptığı açıklamada Çeşitlilik. “Bununla birlikte, Bay Haggis aleyhindeki tüm iddiaların reddedileceğinden eminim. O tamamen masum ve gerçeğin bir an önce ortaya çıkması için yetkililerle tam olarak işbirliği yapmaya istekli.”

Corriere della Sera Brindisi eyaleti savcısının, 69 yaşındaki Haggis’in iddiaya göre Ostuni’de iki gün boyunca “yabancı” genç bir kadını seks yapmaya zorladığını, ardından ona bir havaalanına kadar eşlik ettiğini ve onu şafakta orada bıraktığını bildirdi. Havaalanı personeli ve polis, iddia edilen kurbana ilk müdahaleyi yaptı ve onu, İtalya’nın tecavüz kurbanları için “pembe protokolünün” uygulandığı bir hastaneye nakletti. Ardından Haggis’e karşı resmi suçlamalarda bulundu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335093/crash-director-paul-haggis-arrested-in-italy-for-alleged-sexual-assault?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel