Yolanda Hadid ve Gigi Hadid, Kızı Khai ile Poz Verdi: Fotoğraflar – Hollywood Life


gigi ve yolanda


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Hepsi büyüdü! Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şap Yolanda Hadid59, bir hayat güncellemesini paylaşmak için Çarşamba günü Instagram’a girdi. fotoğraf döngüsübiri kızıyla birlikte, Gigi Hadid27 ve torunu, Hay Hadid Malik, 2. “Yaşayan hayat, şimdi ve anda…”, uzun yazısı başladı. Üçüncü slaytta, annesi eyerlenip ata binerken gururlu büyükanne Gigi’nin mini-me’sini taşıyordu. Çok tatlı!

Sarışın güzel, gönderiyi 3.8 milyon takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçoğu yorumlar bölümünde aile portrelerine bayıldı. “Her zaman şık,” RHOBH şap camille meyer54, yazarken RHONY yıldız Bethenny Frankel, 52, “EVET” ekledi. Ayrı bir yorumda, bir hayran Yolanda’yı övdü. “Tüm zamanların en klas en iyi ev kadını” dediler. Altyazıda, 59 yaşındaki eski model, “10 aylık sosyal medya detoksunun” ardından “çevrimiçi topluluğuyla” “bağ kurmanın” “sağlıklı bir yolunu” bulmaya çalıştığını açıkladı.

Yolanda’nın akıl sağlığı ve daha fazlası hakkındaki dürüstlüğüne yanıt olarak, takipçilerinin çoğu, şu anda yaşamaya çalışma duygusuna katıldı. “Sosyal medya ile dengeyi bulmak gerçekten zor ama günlük hayatımızdaki etkilerinin farkına varmak ve ara sıra ara vermek sağlıklı. Umarım harikasındır! Büyük hayranınız, ”influencer Süslü Acholonu “Çok iyi söyledin!” gerçek ev kadınları hayran alay etti, o sırada RHOC şap Gretchen Rossi alkış emojileri eklendi.

Bu arada Khai’yi 2020’de eski sevgilisiyle karşılayan kızı Gigi, Zayn Malik30, son zamanlarda kapağı süsledi elle outlet’in Mart sayısı için. Kapak için, sarışın bomba, düğmesi açık mini şort ve gür plaj dalgaları ile tamamlanmış bir mahsulü salladı. Ve 21 Şubat’ta, birinin annesi Instagram’a gitti. onun kapağını paylaş tatlı bir mesajla birlikte. “@guestinresidence’ın yeni @elleusa hikayemde yer alması beni onurlandırdı ve minnettarım !! Desteğiniz için #stephengan @alexwhiteedits @ninagarcia’ya büyük teşekkürler ve GIR ekibimi (esp @sijeokim) tebrik ederim, bu sizin için !!”, gönderiye altyazı ekledi.

5′ 10″ modeli, röportaj sırasında anne olmaktan bile bahsetti ve rutinine “eğlence” kattığı için kızını övdü. Gigi, “Açıkçası beni her durumda ve şekilde görüyor ve bilsin ya da bilmesin, onunla birlikte yaşamdan geçiyorum ve öğreniyorum” dedi. “7/24, 24 saat gerçekten gerçekçi bir görüşe sahip olduğunu düşünüyorum. Uyanıksa gecenin bir yarısı sohbet ediyoruz; rastgele şeylerden bahsediyoruz, bilmiyorum ama eğlenceli.

gigi ve annem
Gigi ve Yolanda Hadid, önceki yıllarda bir gezi sırasında kucaklaşıyor. (Sahne)

Daha sonra, Bella Hadid‘ nin kız kardeşi, bir çocuğu karşılamanın hayatını “değiştirdiğini” belirtti. Gigi, “Bir kıza sahip olmak, hayatımı gerçekten daha yerleşik hissetmek istememe neden olacak şekilde değiştirmiş olsa da, aynı zamanda kaosu da gerçekten takdir etmemi sağladı” dedi. “Gösterilerde ve çekimlerde olmak ve yeniden şehirde olmak; arkadaşların yanında olmak [after] Anne olmak, aynı zamanda herkesin COVID’den çıkmasıyla – Her iki tarafı da takdir ediyorum. Gigi ve “PILLOWTALK” hit yapımcısı, raporların Zayn’ın Yolanda ile fiziksel bir anlaşmazlığa girdiği iddiasının ardından 2015’ten Ekim 2021’deki son ayrılıklarına kadar aralıklı bir ilişki sürdürdü. Şu anda, Gigi’nin resmi olarak kiminle çıktığı herkes tarafından bilinmiyor, ancak, aktörle söylentilere göre aşk manşetlerine girdi. Leonardo DiCaprio48, 2022’nin sonunda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/yolanda-hadid-gigi-hadid-pose-daughter-khai-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir