Yıllar İçinde Evli Olduğu Tüm Kadınlarla Tanışın – Hollywood Life


kody kahverengi eşleri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

  • Kody Brown, yıllardır evli olduğu dört kadınla birlikte ‘Kardeş Eşler’de rol alıyor: Meri, Janelle, Christine ve Robyn Brown.
  • Christine, 2021’de Kody’den ayrılırken, Meri ve Janelle, 2022’de Kody’den ayrıldı.
  • Daha önce çok eşli bir yaşam tarzı yaşamasına rağmen, Kody artık yasal olarak yalnızca Robyn ile evli.

Kody Brown’ın TLC’lerde çok eşli yaşam tarzı belgelendi kardeş eşleri gösterinin 2010’daki galasından bu yana. Kody ilk karısıyla evlendi, Meri Kahverengi1990’da. Sonunda karşıladılar Janelle Brown ve Christine Brown aileye, ancak Kody onlarla sadece ruhen evlendi. 2014 yılında Kody, Meri’den boşandı, ancak onunla ruhen evli kaldı. Boşanma, Kody’nin yasal olarak evlenebilmesi için gerçekleşti. Robyn Brown ve çocuklarını geçmiş bir ilişkiden evlat edin.

Evlat edindiği üç çocuğu da dahil olmak üzere Kody’nin dört eşinden toplam 18 çocuğu var. Yıllar boyunca ailelerini birlikte büyüttüler. Ancak 2021’de Christine, Kody’den boşanacağını ve aileden ayrılacağını açıkladığında Brown ailesi için çok şey değişti. Çiftin ayrılmasını, 2022’de Janelle’in de Kody’den ayrılması izledi. Ardından 2023’te Meri ve Kody, evliliklerini de “kalıcı olarak sonlandırdıklarını” açıkladılar. Kody’nin aşağıdaki dört kadınla olan ilişkileri hakkında her şeyi öğrenin:

Meri Kahverengi

kody kahverengi
Kody Brown’ın dört karısı oldu: Meri, Janelle, Christine ve Robyn. (Su birikintisi Maymun Ürünleri/Kobal/Shutterstock)

Kody ilk karısıyla tanıştı. Meri Kahverengi, 1990’da Meri’nin kız kardeşi aracılığıyla. Bir kasırga aşkının ardından çift, Kody 21 ve Meri 19 yaşındayken nişanlandı ve bir yıl içinde evlendi. Onların çocuğu, Leondoğdu Mariahancak Haziran 2022’de transseksüel olarak çıktı ve şimdi onlar/onlar zamirlerini kullanıyor.

Çift, Kody’nin Robyn ile evlenebilmek için Meri’den boşandığı 2014 yılına kadar yasal olarak evli kaldı. Kody ve Meri manevi bir evlilik içinde kaldılar, ancak birbirlerinden uzaklaşmaya başladılar. İlişkileri, 2015 yılında Meri’nin bir kedi balıkçılığı skandalına karışmasıyla büyük bir darbe aldı. Erkek olduğuna inandığı, ancak sonunda kadın olduğu ortaya çıkan biriyle birkaç ay boyunca çevrimiçi bir ilişkiye başladı.

Meri’nin kedi avı skandalı ortaya çıktığında, Kody ilk karısına olan tüm güvenini kaybetti ve bu, zaten kırılgan olan ilişkilerinin daha da çözülmesine yol açtı. Yıllar geçtikçe Kody, Meri’den giderek daha fazla uzaklaştı. Şubat 2022’de instagram Meri, Kody ile olan evliliğini “yabancılaşmış” olarak gördüğünü itiraf etti. Ancak, işleri yoluna koyabileceklerine dair umudunu kaybetmek istemediğini defalarca söyledi.

Yine de o sıralarda Kody, ilişki hakkında kendi itiraflarını yapıyordu. kardeş eşleri. Kody flat-out, kendisini artık Meri ile evli olarak görmediğini söyledi ve başka birini bulmaya devam etmesini umursamayacağını itiraf etti. Meri, o klibi gördüğünde, ilişkiyi yürütmeye çalıştıkları izlenimine kapıldığı için kafasının karıştığını söyledi.

Hayranlar bunu Meri ve Kody’nin evliliğinin sonu olarak algılasa da ikili aslında 10 Ocak 2023’e kadar ayrılıklarını açıklamadı. instagram haberleri paylaşmak için. Açıklamada, “İlişkimiz üzerinde on yılı aşkın bir süredir kendimize özgü yöntemlerle çalıştıktan sonra, evlilik ilişkimizi kalıcı olarak sonlandırma kararı aldık” denildi. “Bu süreçte, birbirimize ve ailemizin tüm üyelerine karşı nezaket ve saygı göstermeye ve aile içindeki tüm ilişkileri iyileştirmeye devam etmeye kararlıyız.”

Janelle Brown

kody kahverengi
Kody Brown, ikinci eşi Janelle ile ilk eşi Mari tarafından tanıştırıldı. (Kcr/Shutterstock)

İster inanın ister inanmayın, Kody’yi ikinci eşi Janelle ile tanıştıran Meri’ydi, 1993 yılında Kody ile “manevi olarak evlenen” Janelle, Kody ile altı çocuğu paylaşıyor: Logan, avcı, Garnizon, Cebrail, Maddieve savana.

Ne yazık ki Janelle ve Kody, birlikte yaklaşık 30 yıl geçirdikten sonra 2022’de ayrıldıklarını doğruladılar. Haber, bire bir ön izlemede ortaya çıktı kardeş eşleri özel. Ve haberler kesinlikle yürek burkucu olsa da, tam olarak şok edici değildi. “Manevi evlilikleri” sırasında, özellikle COVID-19 salgını başladıktan sonra zor zamanlar yaşadılar. Kody’nin katı COVID-19 kuralları, Janelle ve Christine’i zorlar ve 2022’deki bir bölümde kardeş eşleri Janelle, Kody ile kalmak isteyip istemediğini düşündü. İlişkilerini “gergin” olarak nitelendirdi ve Kody’den uzaklaşmanın “gerçekten kolay” olacağını paylaştı.

Ancak o sırada Janelle, çoğul evliliğin yararlarından hâlâ emindi. “Gençken çok eşliliğin olmasını umduğum şey, gerçekte yaşadığımdan çok farklı bir şey oldu” diye itiraf etti. “Ama ..var olmam ve sahip olduğum aile için minnettar olmam gerekiyor. Çok eşlilik sayesinde bugün olduğum kişiyim. Çünkü ben yaşadım.”

Ancak Christine aileden ayrıldıktan sonra Janelle, Kody ile kendi kırılma noktasına ulaştı. Kody, 17. sezon fragmanında Janelle’e “Birbirimizle ilgili konularda nasıl gerçekçi olunacağını bildiğimizi sanmıyorum,” dedi. Janelle, “Artık burada kocam gibi davranmıyor” diye itiraf etti.

17. sezon finalinde Janelle, kendisinin ve Kody’nin ayrılığını genişletti. Janelle, “Bu noktada aşk değil,” diye itiraf etti. “Bu, bir görev, bir taahhüt, size onu çözmenizi ve buna devam etmenizi söyleyen inançtır. Sanırım ikimiz de otursaydık birbirimize bakardık ve… gerçekten mi? Kody ve ben ayrıldık ve mutluyum, gerçekten mutluyum.”

Christine Brown

kody kahverengi
Kody, yalnızca Robyn ile yasal olarak evli olmasına rağmen, Meri ve Janelle ile “ruhen evli” olmaya devam ediyor. (Su birikintisi Maymun Ürünleri/Kobal/Shutterstock)

Christine BrownKody’nin 1990’da tanıştığı ve 1994’te çoğul evliliğini memnuniyetle karşıladığı , Kody’nin eşlerinden resmi olarak ondan ayrılan ilk kişiydi. İlişkilerini hayranları canlı yayında gerçek zamanlı olarak izleyen çift kardeş eşleri, 25 yıllık evliliğin ardından Kasım 2021’de ayrıldıklarını duyurdu. Christine ve Kody, aile için katı kuralları konusunda defalarca kafa karıştırırken, özellikle COVID-19 vurduktan sonra çift arasında gerilim yükseldi. Kody yaptığı açıklamada, kendisinin ve Christine’in altı çocuğuna ortak ebeveynlik yapmaya odaklanmaya devam edeceklerini vurguladı. Paedon ve kızlar aspyn, Mykelti, Gwendlyn, isabel, ve gerçekten.

Christine ve Kody’nin ayrılması, realite şovlarının 16. ve 17. sezonlarındaki ana hikayeydi. Fragman, Christine’in yıllardır Kody’nin karısı olmanın “yürek burkan” olduğunu kabul ettiğini gösteriyordu. Ayrıca onu diğer eşlerinden biri olan Robyn’i ondan daha çok önemsemekle suçladı.

Görünüşe göre COVID, Christine ve Kody için kırılma noktası olmasına rağmen, bundan önce bir süredir evliliklerinde sorunlar yaşadığını söyledi. Artık onunla yakın bir ilişki istemediğini söylediğinde Kody’den de hayal kırıklığına uğradı. Ancak Kody, Christine’in artık yakınlık istememesine yol açanın eylemleri olduğu konusunda ısrar etti. Christine’in çocuklarına arkasından kötü sözler söylediğini iddia etti, bu da ona güvenmemesine neden oldu. Kody, güvenin kendisiyle bir ilişkinin en önemli parçası olduğu konusunda ısrar etti, bu yüzden bu onu çok etkiledi.

Christine, Kody’ye 2021’in başında ondan ayrılmak istediğini söyledi. Sonunda Arizona’daki ailesinden Utah’ta yaşamak için taşınmayı planladığını açıkladı. Christine ayrıca çiftin reşit olmayan kızını almayı planladığını da paylaştı. gerçekten, onunla, bu da Kody ile daha da fazla gerginliğe yol açtı. Kody, Christine’in bu kadar çabuk kalkıp gitmeye karar vermesine çok kızmıştı ama Christine için bu durum epeydir şekilleniyordu. Christine, 2022 sonbaharında resmen Utah’a taşındı.

Robyn Brown

Ne zaman Robyn Brown Kody ile tanıştığında, yeni bir aşk ve ikinci bir perde için bir şans gördü. Üç çocuk annesi boşanmış Robyn, Kody ile ilk kez 2009’da kilisede karşılaştı ve bir yıl sonra birbirleriyle “manevi olarak evlendiler”. Kızı oğlunu ağırladıktan sonra Süleyman 2011’de Robyn ve Kody, 2014’te yasal olarak evlendiler, böylece Kody, Robyn’in önceki evliliğinden üç çocuğunu evlat edinebilirdi. Davut, kutup ışıklarıve Brenna. Robyn ve Kody de kızı kucakladı Ariella 2016 yılında

Robyn, Kody’nin hayatına giren son aşkları olmasına rağmen, görünüşe göre ilişkilerine her zamankinden daha fazla odaklanıyor olabilir. 2022 raporuna göre Bize Haftalık, Kody, Robyn ile yalnızca Meri, Christine ve Janelle ile ilişki sorunlarının ortasında vakit geçirmeye başladı. İddiaya göre bu ayrılık çocuklarından bile kaynaklanıyor. “Robyn’in ilk evliliğinden olan Kody’nin üvey çocukları ona tapıyor ve diğerlerinden farklı olarak ona gerçekten yakınlar.” Bize Haftalık‘nin kaynağı ortaya çıktı. “Diğer çocuklarla olan ilişkisine gerçekten zarar verdi.”

Robyn ve çocukları da Kody’nin COVID-19 kurallarına uymayı kabul etti, bu nedenle Robyn, pandemi sırasında onlarla daha fazla zaman geçirmeye başladı. Janelle ve Christine, CDC yönergelerini izlemeye devam ettiler, ancak Kody’nin ortaya koyduğu kurallara bağlı kalmadılar, bu yüzden Janelle evlerinde daha az zaman geçirmeye başladı. Hem Janelle hem de Christine, Kody’nin Robyn’i kendilerine tercih ettiğine dair hisleri konusunda açıktı. 2023 itibariyle Robyn, Kody’nin tek karısıdır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kody-brown-wives-4651959/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir